26

Odp: Hobby

ja interesuje się ogrodnictwem moim marzeniem jest mieć własną działalność. Moi znajomi mówią mi żebym skorzystała z takich ofert jak na przykład ta Aasa mówią że warto skorzystać i się rozwinąć. Oni są zadowoleni z tych ofert. Co Wy myślicie? Warto w to zainwestować?

27

Moim hobby są wszelkie aktywności fizyczne. Lubię spędzać czas aktywnie.

Najmroczniejsze umysły skrywają się za fasadą najzwyklejszych twarzy.

28

ja fotografuję, a potem wywołuje te zdjęcia, i robię sobie z nich fotoksiążki.  W K2 Print drukarnia mozna w dobrej cenie i jakości (także) takie cuda zrobić:)

29

Nie wiem czy to co robie mozna nazwac hobby ale to po prostu cos z czym w ostatnim czasie naprawde świetnie sie czuje ;p jeszcze przed zimą złapalam zajawke w sumie od chlopaka. Obydwoje sie wkrecilismy i zamawiamy przerozne akcesoria z bletki.com i wieczorami siedzimy i skrecamy papierosy z roznym tytoniem. W sumie to temat ciekawy bo nawet sama sie nie spodziewalam ze niby zwykly papieros ale moze miec tyle roznych odmian

30

Znajomi na pewno będą w stanie w tym temacie pomóc.

31

Ja lubię czytać i przeglądać fajne filmy na yt smile

32

Przyjemnie się czyta Wasze wypowiedzi. Znacie się na rzeczy, to fakt.

To niepojęte, że jej całe życie było karuzelą nieszczęścia, [...], niedotrzymanych obietnic i samotności.

33

Ja zbieram butelki po powie. Już mam całkiem sporą kolekcję.

(...) bez bólu nie ma radości. To równowaga pozwala doceniać ekstrema.

34

Moja znajomość tego tematu jest znikoma. Fajnie, jakby ktoś inny się tutaj udzielił.

Ale czas już taki jest - gna do przodu, kiedy chciałoby się go zatrzymać, i pełznie jak ślimak, gdy człowiek z trudem coś znosi.

35

Ja hoduję kolonię mrówek. Nie ma ciekawszego zajęcie, zapewniam Was!

Człowiek dopóty pozostaje człowiekiem, póki zna swoją przeszłość, myśli o przyszłości i wartościuje teraźniejszość.

Uwielbiam robić zdjęcia macro, nawet kupiłem sobie na urodziny lustrzankę, teraz jak jest ładna pogoda i światło mogę godzinami fotografować.

37

Koniecznie zobaczcie na to - zmywacz silikonowy jak działa bardzo skuteczny środek do drewna i nie tylko. W ofercie tego sklepu internetowego znajdziecie wiele takich specyfików wysokiej jakości.

38

Ja jeżdżę na rolkach. Jak jest pogoda oczywiście.

Jak się chce zmieniać swoje życie, to nie trzeba zmieniać tego, co jest naokoło, tylko to co ma się w środku. Rozumiesz?

39 (edytowany przez grzybus 30.07.2019 09:50:20)

Mam wiele hobby

sport - raczej rekreacyjnie czyli bieganie czy jazda na rowerze, w pracy mam pracę siedzacą tak więc jak wychodzę do domu to mozecie się domyśleć, ze nie mam ochoty na siedzenie przed komputerem ale mam ochotę się trochę rozruszać

muzyka - słucham różnych gatunków,chociaż ostatnio głównie rocka. Ogólnie zaczałem uczyć się gry na perkusji https://drumstore.pl/pl/  ( na początku z nauczycielem, obecnie sam sobie gram w podpiwniczeniu domu gdzie mam swój męski kącik)

jak również historia

40 (edytowany przez rikos 26.07.2019 15:25:19)

Każdy musi mieć w życiu jakiś plan i jakieś hobby. Bez tego może być mega nudno !! Obojętynie czy to jest piłka nożna jak większość facetów czy pływanie, imprezy czy może całkiem coś innego jak kolekcja znaczków wink Moim osobistym hobby jest akwarystyka i nie żałuję, uwielbiam rybki w szczególności w akwarium ! Jak można w prosty i szybki sposób zacząć z akwarystyką ? To wcale nie jest nic trudnego !!
jeśli masz wiele wątpliwości związanych z założeniem akwarium to polecam Tobie skorzystanie z oferty sklepu akwarystycznego plantica.pl Sklep ma naprawdę bogaty asortyment. Dostaniesz u nich dosłownie wszystko. Nawet najnowszy typ akwarium czyli Optiwhite. W akwariach typu optiwhite łączenia szyb nie są widoczne. Akwaria naprawdę wyglądają bajecznie. Mój mąż zamawiał u nich takie akwarium. Wcześniej mieliśmy zwykłe. To wygląda znacznie lepiej. Dobry kontakt ze sklepem to też plus. Plantica dba o klienta, to im trzeba przyznać. Przesyłki zabezpieczona dobrze, raz (najprawdopodobniej z winy kuriera) uszkodziło się akwarium, ale szybko ( i miło!) udało się to załatwić i po kilku dniach dostałam już nowe smile

41

Całkiem fajnym hobby, wydaje się być wędkarstwo. Wędkarstwo wydaje się być naprawdę fajną opcją na spędzenie czasu na łonie natury, a przy tym na zaspokojenie instynktu łowcy.
Wędkować można tyle ile się chce i ma się na to ochoty.
Koszt wędkowania nie jest jakiś wysoki - podstawowy sprzęt do połowu można zakupić za kilkaset zł. Trochę więcej trzeba zapłacić za tą całą odzież, obuwie itd, które wydaje się być niezbędne.

42

Ja gram na pianinie. Uwielbiam ten instrument.

Ludzie często giną, Aleks - powiedziała spokojnie. - Jesteśmy zrobieni z bardzo nietrwałego materiału.