Temat: Koltec Subaru Legacy 93 rok z Holandi ;/

Witam wszystkich! jestem tu nowy a to mój pierwszy post na tym forum smile
od niedawna posiadam subaru legacy z 93 roku 2,0 benzyna z LPG sprowadzone z holandii. posiada on instalację necam. od jakiegoś czasu mam problemy z autem. Gdyż wariuje na gazie.. czasem jedzie dobrze, a czasem pstryka coś w komputerze podczas jazdy i auto zaczyna się jakby dusić. na benzynie pracuje ok, na gazie nawet na wolnych obrotach faluje. Dawałem auto już 2 gazownikom lecz żaden nic nie może poradzić. Jeden mechanik wymienił w parowniku membranę bo ponoć była już sztywna. teraz inny mówi że w rozdzielaczu trzeba by wymienić membranę, ponoć jest to instalacja 3 generacji ale przełącznik na gaz jest tradycyjny ręczny. jeden mechanik mówił że dziwi go też że w parowniku nie ma czujnika temperatury..
jeden mechanik stwierdził że się nie podepnie pod komputer z gazu bo nie ma wtyczki i że pierwszy raz takie cudo widzi , inny zaś twierdzi że jest wtyczka ale inna niż w Polskich instalacjach. komu wierzyć?? ponoć instalacje Koltec-necam są bardzo dobre i trwałe??!!
czy muszę jechać do Holandi aby wyregulować-naprawić LPG w moim aucie? big_smile
jestem z pod Opola może zna ktoś jakiś dobrym gazowników?

2

Odp: Koltec Subaru Legacy 93 rok z Holandi ;/

Przyczyną falowanie obrotów na biegu jałowym jest najczęściej zanieczyszczenie rozdzielacza. Na stronie [URL]http://www.koltec.implesite.pl[/URL] można po rejestracji otrzymać instrukcję czyszczenia rozdzielacza. Polecam.