276

Odp: LPG-FORUM.pl

RYS188 napisał/a:
SebastianS napisał/a:
rustin napisał/a:

nie wierzę,robi się to samo co na tamtym forum, dajcie spokój.Canigia jak mi i nie tylko pomógł i to bardzo,między innymi właśnie dzięki niemu ogarnąłem swoją instalke.Nie powiem jest też na tamtym forum dużo taki osób,Adam Rogowski,Tryszawy,albert ale np słynny SS nawet jak na pw prosiłem o pomoc to nic,a forum jest aby pomagać a nie sie reklamowac za friko.


O, ty wredna niewdzięczna kreaturo, czy wyrażasz zgodę na publikację naszych PW? Zaraz je tutaj wkleję, z datami i całą treścią. Wszystkie, jakie zamieściłeś i dostałeś na nie odpowiedź.

Ale ja prosiłem o pomoc i niej nie otrzymałem bo sam nie znałeś rozwiązania mojego problemu


Mylisz się. Znam i chętnie udowodnię, że tak jest - proponowałem caniggii, ale stchórzył i nie chce przyjechać i się przekonać na własne oczy. A że nie skorzystałeś, a udało Ci się gdzie indziej - Twój zysk. Za darmo nie świadczę usług. Ja nie zbiedniałem, Ty jesteś bogatszy.

277

Odp: LPG-FORUM.pl

RYS188 napisał/a:
SebastianS napisał/a:
RYS188 napisał/a:
SebastianS napisał/a:
rustin napisał/a:

nie wierzę,robi się to samo co na tamtym forum, dajcie spokój.Canigia jak mi i nie tylko pomógł i to bardzo,między innymi właśnie dzięki niemu ogarnąłem swoją instalke.Nie powiem jest też na tamtym forum dużo taki osób,Adam Rogowski,Tryszawy,albert ale np słynny SS nawet jak na pw prosiłem o pomoc to nic,a forum jest aby pomagać a nie sie reklamowac za friko.


O, ty wredna niewdzięczna kreaturo, czy wyrażasz zgodę na publikację naszych PW? Zaraz je tutaj wkleję, z datami i całą treścią. Wszystkie, jakie zamieściłeś i dostałeś na nie odpowiedź.

Ale ja prosiłem o pomoc i niej nie otrzymałem bo sam nie znałeś rozwiązania mojego problemu


Mylisz się. Znam i chętnie udowodnię, że tak jest - proponowałem caniggii, ale stchórzył i nie chce przyjechać i się przekonać na własne oczy. A że nie skorzystałeś, a udało Ci się gdzie indziej - Twój zysk. Za darmo nie świadczę usług. Ja nie zbiedniałem, Ty jesteś bogatszy.

Za regulację mogłem zapłacić i chciałem się już zapisać ,ale powiedz mi o jaki błąd w montażu chodziło skoro bez zmian w instalacji się obeszło.


Taaak? A ile razy od chwili kiedy usłyszałeś cenę i zmiękła Ci rura, samodzielnie zwalałeś kolektor?

278

Odp: LPG-FORUM.pl

rustin napisał/a:

Masz rację,cofam to na forum.Pomogłeś mi też,przepraszam.jakoś jak to pisałem to nie skojarzyłem ciebie tzn że mi odpisywałeś. co nie zmienia faktu że robi się tu obora


No proszę... Czyli uległeś typowemu zjawisku - jak się jakaś hoota zaczyna burzyć, to mniejsza o to, czy słusznie czy niesłusznie, mniejsza o to przeciw komu. Jest rewolucja, to trzeba się przyłączyć do Che Guevarry i obcinać głowy, bo taka jest linia partii...  :mrgreen:
Nie jest Ci teraz głupio? Nie skojarzyłeś mnie, a już piszesz, że nie pomagam, że nic nie wnoszę... Co za żenada.
Dobrze że chociaż pokazałeś że masz honor i się przyznałeś, że Cię poniosło, bo tamci trzej w życiu się do błędów nie przyznają i nic odszczekiwać nie będą.

279

Odp: LPG-FORUM.pl

RYS188 napisał/a:
SebastianS napisał/a:
RYS188 napisał/a:
SebastianS napisał/a:
RYS188 napisał/a:
SebastianS napisał/a:
rustin napisał/a:

nie wierzę,robi się to samo co na tamtym forum, dajcie spokój.Canigia jak mi i nie tylko pomógł i to bardzo,między innymi właśnie dzięki niemu ogarnąłem swoją instalke.Nie powiem jest też na tamtym forum dużo taki osób,Adam Rogowski,Tryszawy,albert ale np słynny SS nawet jak na pw prosiłem o pomoc to nic,a forum jest aby pomagać a nie sie reklamowac za friko.


O, ty wredna niewdzięczna kreaturo, czy wyrażasz zgodę na publikację naszych PW? Zaraz je tutaj wkleję, z datami i całą treścią. Wszystkie, jakie zamieściłeś i dostałeś na nie odpowiedź.

Ale ja prosiłem o pomoc i niej nie otrzymałem bo sam nie znałeś rozwiązania mojego problemu


Mylisz się. Znam i chętnie udowodnię, że tak jest - proponowałem caniggii, ale stchórzył i nie chce przyjechać i się przekonać na własne oczy. A że nie skorzystałeś, a udało Ci się gdzie indziej - Twój zysk. Za darmo nie świadczę usług. Ja nie zbiedniałem, Ty jesteś bogatszy.

Za regulację mogłem zapłacić i chciałem się już zapisać ,ale powiedz mi o jaki błąd w montażu chodziło skoro bez zmian w instalacji się obeszło.


Taaak? A ile razy od chwili kiedy usłyszałeś cenę i zmiękła Ci rura, samodzielnie zwalałeś kolektor?

Tak,a co w tym dziwnego?


Nic. Zupełnie nic.  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

280

Odp: LPG-FORUM.pl

caniggia napisał/a:


dla rozluźnienia...

podriftowałem troche Shelby GT500, nawet troche go rozwaliłem...


http://www.youtube.com/watch?v=NoToxzkJNJg (link usunięty)

A ja już mam kinecta i czekam na update do Forzy3 :]
Jak grasz na xlive w forzę to zapraszam - mój nick Kyokushin4 :]

Ja nagrałem tylko to:
http://www.youtube.com/watch?v=58KJdL_JPdw (link usunięty)

Za to tutaj driftuję big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=mSLXpBLXqfE (link usunięty)