Temat: Jaki reduktor do omegi 3.0

Witam !!!

Jak w temcie. Trzeba pomysleć który parownik wyrobi na tyle mocy. Proszę o pomoc.

2

Odp: Jaki reduktor do omegi 3.0

Scorpion GT, Magic 3 power, stykowo termicznie AC R01.

3

Żeby było pewnie i stabilnie 2xAC R01 ,Magic na wstępie odpada czeskie gówno

4

ten Scorpion GT sprawia wrażenie odpowiedniego. Acr01 odpada bo jest do 150KM potrzeba by dwa a nie chce kombinować na dwa.

myślałem tez nad landirenzo SE81 S.Magg bo jest do 193KW co myślicie ??

najlepszy chyba landirenzo IG1 Maggioratto ale cena zabija. Powiedzcie mi jeszcze co w nim jest takiego super.

5

bartmis, Jak już to ig1 Supermageratto (sm) i wystarczy faktycznie jeden ale cena jest taka że lepiej 2xAC R01, a przy mocy powyżej 200km warto dać 2razy reduktor, i AC R01 o dziwo daje radę w aucie 190km ,

6

ig1 Supermageratto   (poza tym wyglada ze strony producenta ze jest to do cng) przesada z cena... bardziej zainteresowany jestem se81 s.magg powiedzcie mi jeszcze cos o tym parowniku. aha no i czy da rade go spiac ze sterownikiem stag

7

bartmis, Już ci napisałem że jeśli ig1 to SM , a z drugiej strony to ty się upierasz nad słabszym który będzie za słaby, do auta o mocy 180km wkładam juz niestety ig1 SM żeby to działało tak jak należy, wybór należy do ciebie, miłych poprawek późniejszych i zadawań pytań dlaczego jest źle

8

Dobrze to żeby nie było bo to tutaj ja się nie znam. Prosiłbym o linki do konkretnych parowników jakie mogę zastosować. Chciałbym najlepiej landirenzo ale tez tak do 400zl.

9

LandiRenzo do 400zł to musisz szukać używki i ją zregenerować w odpowiedni sposób

10

@Bartmis, reduktor IG1 jest do instalacji III i IV generacji, a SE81 do I, II.Więc ten drugi odpada.

11

@czesio dziekuje za info teraz juz mam jasnosc.

@chemik zmartwiles mnie tym...

podsumowywujac pozostaje mi Scorpion GT prosiłbym jeszcze o informacje o nim typu jak z wytryzmaloscia jak z max moca silnika do niego itd. jak producent ewentualnie ile kosztuje naprawa.

12

bartmis, DLATEGO PISZĘ TOBIE ŻEBY ZAŁOŻYĆ 2X ac r01 co do scorpiona to trzeba na wstępie go lekko przerobić i dalej to nie będzie to co trzeba

13

dobra szukamy dalej. podstawowe zalozenie to to ze potrzeba jeden parownik.

gazownicy u mnie w miescie polecili mi :Reduktor Zavoli ZETA S/350KM

wtryski valtek tak na offtopie...

14

bartmis, zavoli sobie radzi tak do około 160-170km i to już koniec co może, dlatego jak jeden to tylko ig1 SM względnie Prins do turbo

15

Jak dla mnie to propozycja i sugestia @Chemika211 jest najbardziej odpowiednia.

16

Na Scorpionie GT, bez rzeźbienia Twoje auto spokojnie pojedzie. Jak kupisz nowy, powinien być z nowym elektrozaworem nie sprawiającym problemów. Jak się boisz, to zastąp go zewnętrznym - sprawdzonej jakości.

17

koledzy od niedawna wyszedł nowy model scorpiona GT z plastikową obudową może ktoś powiedzieć coś na jego temat??? czy jest duzo lepszy od poprzednika bo z poprzednikiem były spore problemy z ciśnieniem

18

Nie testowałem, ale jeśli konstrukcja wewnętrzna pozostała taka sama (zwłaszcza regulatora), to i problemy tego reduktora nie znikną.