Temat: Corolla Verso 04 1.6 VVTi

Zakupiłem miesiąc temu Corolle Verso 1.6 VVti. Z auta jestem bardzo zadowolony, ale coraz bardziej przerażają mnie ceny paliwa hmm, nie jeżdżę dużo około 10-12 tyś rocznie.
Auto chcę użytkować przez najbliższe 3 lata. Przebieg to 140 tyś, spalanie w trasie 6-6.5, w mieście 9-9,5.
Z kalkulatora gazeo wychodzi ze przez cały okres eksploatacji zaoszczędzę trochę ponad 2 tys złotych.
Czy warto? jakie jest ryzyko że coś padnie?

2

Odp: Corolla Verso 04 1.6 VVTi

Jak założysz dobrą instalację u dobrego fachowca to Ci się opłaci.
Co prawda w auto na 3 lata i w dodatku mało jeżdżone średnio się opłaca inwestować, ale może tak Ci się spodoba że pojeździ dłużej, a an gazie zaczniesz robić większe przebiegi.

3

Odp: Corolla Verso 04 1.6 VVTi

Ryzyko jakiejś awarii zawsze istnieje, ale po pierwsze nic nie jest przesądzone, a po drugie, dobrze się rozejrzawszy, jesteś w stanie znaleźć firmy montujące gaz, które udzielają gwarancji na warunkach opracowanych specjalnie pod kątem takich mniej jeżdżących użytkowników. U nas przykładowo możesz liczyć na gwarancję na 100.000 km bez limitu czasu, co pozwoli Ci nie tylko bezstresowo pojeździć przez kilka lat na gazie, ale jeszcze sprzedać auto z instalacją pozostającą wciąż na gwarancji, co z pewnością będzie w sprzedaży pomocne.