26

Odp: Homologacja - duży problem.

Nie przeszkadza mi to aż tak bardzo:) ale jak będę w tym serwisie to zlecę im konkretnie znalezienie tej usterki.
Póki co muszę butlę zamówić i zamontować:)

Pozdrawiam.

27

Odp: Homologacja - duży problem.

Byłem u takiego jednego Pana która próbował poratować sprawę i zmierzył mi średnicę.

Ale chyba nie chcesz mi powiedzieć, że kilka cm i inny rozstaw wejść? Przecież wielozawór czy tam płyta armaturowa ( nie wiem jak to się nazywa ) to powinien być wszędzie taki sam prawda?

28

Odp: Homologacja - duży problem.

No niestety chyba nie...

29

Odp: Homologacja - duży problem.

ale głupia głupota - wszystko powinno być według jakichś tam norm przecież. Skontaktuje się ze Stako i zobaczę co oni mi na to powiedzą. Pomierzę odległości orientacyjne między otworami i tak dalej.

Ale coś mi się nie chce wierzyć, że na jednej płycie np. odstęp między otworami będzie 15cm a na drugiej 16,5 na przykład. Jutro jak nie zapomnę to postaram się cyknąć fotkę, żeby pokazać wygląda ta moja instalacja:)

30

Odp: Homologacja - duży problem.

Czekamy z niecierpliwością smile

31

Odp: Homologacja - duży problem.

Już teraz powiem, że każdy kto ją widzi mówi, że aż szkoda przy niej coś grzebać:) Układ sterujący jest w lepszym stanie niż wnętrze mego komputera PC big_smile

32

Odp: Homologacja - duży problem.

A`propos, jest jakiś odzew z tej francuskiej firmy?

33

Odp: Homologacja - duży problem.

Nic a nic - zero odzewu. A z peugeotem się nie kontaktuje już nawet skoro sam papier nic nie da.

34

Odp: Homologacja - duży problem.

A może warto spróbować właśnie przez Peugeot-Polska, i za ich pośrednictwem skontaktować się z tą firmą? może im się uda?

35

Odp: Homologacja - duży problem.

Kontaktowałem się z TDT i jeśli na tabliczce nie ma numeru homologacji to wedle polskich przepisów taki zbiornik nie nadaje się nawet do wydania homologacji na podstawie drogich badań TDT.

36

Odp: Homologacja - duży problem.

No to patowa sytuacja, niby jesteśmy w UE a nadal wiele spraw nie można załatwić.

37

Odp: Homologacja - duży problem.

oktan napisał/a:

Te kilka centymetrów średnicy to już dużo, płyty armaturowe sa dwóch rodzajów w starej 67R00 homologacji i nowej 67R01. Srednica i pojemność wodna powinny być wybite na tabliczce znamionowej zbiornika.  big_smile


zrobię zdjęcie tego i jak będę się kontaktował ze Stako to przedyktuję im wszystko a nawet ilość rys na tej tabliczce...

bo kurcze szkoda mi mojego peugeocika - 1.8 112ps - nawet fajnie śmiga smile

38

Odp: Homologacja - duży problem.

Będzie dobrze smile, na pewno znajdziesz jakieś rozwiązanie, i w miarę Naszych możliwości będziemy starali się pomóc  tongue

39

Odp: Homologacja - duży problem.

W tej chwili jestem tylko w stanie tyle powiedzieć:
D - 360
V - 55 l
Dł. - 629

Reszta jutro jak sesja nie wyżre mi mózgu smile

40

Odp: Homologacja - duży problem.

Nie chciałbym, żeby pojemność była mniejsza.

Ale większa? Czemu nie:) zawsze to dodatkowe kilometry:)

41

Odp: Homologacja - duży problem.

Nie no..gdzie ja bym taki zmieścił big_smile

Jutro cyknę fotkę to rozwieje wszelkie wątpliwości:D Na długość mógłby być troszkę większy (mam na mysli kilkadziesiąt milimetrów) ewentualnie i średnica większa. Oczywiście tak żeby wszystko pasowało pod aparaturę.

42

Odp: Homologacja - duży problem.

ojciec miał co prawda trochę inny problem,"spec" nie chciał słyszeć wogóle o przeglądzie jak nie będzie papier od zbiornika, nie i koniec...
także obawiam się że chyba bez tego papierka nic nie zdziałasz  sad