26

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

[QUOTE=Violet;n32645]
To jest super mocny kawał na zakończenie dzisiejszego dnia.  [/QUOTE] ja też zerwałem boki big_smile

27

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

czasem to ręce opadają od czytania co niektórych postów.

28

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

[QUOTE=Violet;n32645]
To jest super mocny kawał na zakończenie dzisiejszego dnia. a swoją drogą to ciekawe ile instalacji BRC zamontowałeś że tak twierdzisz, o wadliwych partiach nie wspominając.Druga sprawa to jak według ciebie ma użytkować ktoś wtryskiwacze czy nawet jak robił przeglądy to napisz co jest sprawdzane przy listwie?? [/QUOTE]

Od kiedy trzeba montować instalacje aby wypowiedzieć się w kwestii zalet produktu z punktu użytkowego jako rzeczywisty użytkownik kolejnego samochodu z instalacją gazową BRC. Widać, że kolega  bardziej w matrix-ie żyje niż realnym świecie, gdyż zarówno ja jak i moi znajomi nigdy nie mieli żadnych problemów z BRC a samochody przejechane miały nawet po ponad 200 tys km. I dalej jeżdżą.  Jeżeli idzie o wadliwe partie to raczej jakaś nowość, pomyliłeś sobie chyba firmy.

29

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

A Kolega Draw to wie co to jest Matrix?? Czy za dużo filmów się naoglądał?? BRC i wadliwe partie dla Ciebie nowość z punktu rzeczywistego użytkownika - dla mnie z punktu wirtualnego montażysty oraz Brak Regulacji Czegokolwiek i super najlepsze wtryskiwacze pewnie najtańsze to dopiero jest Matrix przed duże M. A samochody które przejechały po 200 tyś km to napewno bezpośredni wtrysk??Wybrałeś jak wybrałeś - żyjemy w wolnym kraju i wolne wybory dokonujemy, więc ciesze się bardzo że BRC dla Ciebie to nowość.

30

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

[QUOTE=Violet;n32664]dla mnie z punktu wirtualnego montażysty.[/QUOTE]

pięknie to podsumowałeś:) sam lepiej bym tego nie ujął - dzięki:) a samochody które przejechały po 200 tys to jeździły na BRC 56 i trochę nowszej wtedy SQ24

31

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

koleś wróć do temu jak Cie boli to że ktoś taniej może taką instalację mieć niż twoja i tak samo działąjąca lub nawet i lepiej.

32

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

[QUOTE=Violet;n32667]koleś wróć do temu jak Cie boli to że ktoś taniej może taką instalację mieć niż twoja i tak samo działąjąca lub nawet i lepiej.[/QUOTE]
dokładnie, dobrze gada!

33

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

przecież cały czas jesteśmy w temacie, a po to jest forum żeby wyrażać swoje opinie - ale ok wróćmy do tematu, czy kolega "djmix" na coś się zdecydował? bo chyba wszyscy jesteśmy ciekawi:)

34

Odp: Instalacja do skody z bezpośrednim wtryskiem ?

i najlepiej prosimy o zdjęcia