Temat: Problemy/pytania o pierwszą instalację w życiu

Witam,
We wtorek odebrałem mój samochód którym jest audi a4 b6 1.8t Bex quattro od warsztatu który montował mi instalacje LPG. Jest to mój pierwszy samochód w życiu z taką instalacją stąd temat oraz moje pytania.

1.Posiadam zbiornik 56L, przy tankowaniu weszło 46 aczkolwiek nie odbił pistolet. Zaczęło po prostu wolniej tankować, więc uznałem że to wystarczy (w końcu to mniej wiecej 80%). Pytanie czy powinienem trzymać tak długo aż odbije czy coś jest nie tak?
2. Diody które mam na wskaźniku LPG.. Po zatankowaniu do pełna pokazały się tylko 3 diody z 4. Po przejechaniu 50km 3cia dioda zniknęła.. Uważam że to troche za szybko, zresztą nie katuje samochodu, jeżdżę max do 4 tysięcy...
3. Po zgaszeniu samochodu czuje woń LPG z przodu samochodu od strony kierowcy (tam gdzieś umiejscowiony jest reduktor).. Byłem u gazownika, psikał testerem szczelności oraz mierzył miernikiem gazu na przewody, reduktorze oraz wtryskach, nigdzie nie było żadnej nieszczelności. Wg mnie to woń gazu aczkolwiek sam juz nie wiem... Pytanie czy to normalne czy nie koniecznie?

Bardzo bym prosił o odpowiedź, uspokojenie,wyjaśnienie oraz wyrozumiałość dla nowego posiadacza LPG smile