REKLAMA
LPGAuto-Gaz Centrum

 

woj. mazowieckie
Chorzowska 11a, 26-600 Radom

Zapytaj o usługi Poleć znajomemu


Dodatkowe dane kontaktowe
tel.: 48 322 27 20
tel.: 48 322 27 27
fax.: +48 48 322 27 32
www.agcentrum.pl
agc@agcentrum.pl

Godziny otwarcia
Pn-Pt: 8:00-16:00
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne

Akceptowane formy płatności
Gotówka, Przelew

Mówimy po
polsku, angielsku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku

Data rozpoczęcia działalności
1996

Powiększ mapę
Zaplanuj dojazd
A
B

 
Opis firmy

 

AG Centrum (pełna nazwa przedsiębiorstwa: Auto-Gaz Centrum Jarosław Zagożdżon) od ponad 20 lat zajmuje się eksportem, projektowaniem i dystrybucją samochodowych systemów LPG i CNG. 

Nasze marki:

- Blue Box, dostępny w wersji OBD

- Zenit PRO, dostępny w wersji OBD
- Zenit Direct

- Zenit Compact
- wtryskiwacze Hercules.

- filtr Twister


Działalność firmy oparta jest na systemie zarządzania jakością i potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2015.
Firma rokrocznie nagradzana jest w prestiżowych konkursach: Gazele Biznesu 2013, nagroda INPRO dla sterownika Blue Box na międzynarodowych targach branżowych czy Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2016. 
AG Centrum wdraża innowacje i pomysły pozwalające poprawić jakość montowania instalacji oraz jakość samych urządzeń. Produkcja odbywa się w poszanowaniu przepisów dotyczących ochrony środowiska naturalnego. Od roku 2000 współpracujemy z włoską firmą AUTRONIC, dzięki czemu korzystamy z nowości i obniżamy ceny przy zachowaniu najwyższej jakości systemów LPG i CNG. Posiadamy homologację Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, co pozwala nam zaopatrywać szeroką sieć stałych odbiorców na terenie kraju. Posiadamy hamownię podwoziową, która przystosowana jest do pomiarów mocy i momentu obrotowego szerokiej gamy pojazdów. Przeprowadzamy badania samochodów z napędem na jedną oś oraz z napędem na cztery koła. Wykonujemy również pomiary mocy motocykli. 
We współpracy ze znanymi firmami tuningowymi, przeprowadzamy modyfikację oprogramowania w silnikach turbodoładowanych - chiptuning. Ugruntowana pozycja na rynku oraz posiadane zasoby ludzkie i finansowe pozwoliły AG Centrum na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego w Radomiu. To w nim mieści się warsztat firmowy oraz hamowania.

22 czerwca 2013 r. uruchomiliśmy ogólnopolską sieć warsztatów – Ekspert LPG. Obecnie sieć liczy 
ponad 70 warsztatów świadczących usługi na najwyższym poziomie i odznaczających się długą praktyką montażową. Do tego celu uruchomiliśmy specjalny serwis www.ekspertlpg.pl. Przewagą warsztatów sieciowych zrzeszonych w AG Centrum jest gwarancja ogólnopolska. AG Centrum rozwija się wraz z rynkiem, ale rynek rośnie także dzięki doświadczeniu i wiedzy AG Centrum.

LPG CNG

 

Firma w gazeo.pl

 gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.