REKLAMA

Poznaj nas


Redakcja

Zespół redakcyjny jest jedną z najmocniejszych stron gazeo.pl. Fachowa wiedza redaktorów owocuje bardzo wysoką jakością merytoryczną publikowanych artykułów. Niezwykle aktywny zespół tworzą osoby, które połączyła wspólna motoryzacyjna pasja i dziennikarskie doświadczenie.

Piotr Złoty - Redaktor

Redakcyjny specjalista od kwestii technicznych. Inżynier - praktyk
z kilkunastoletnim dorobkiem dziennikarskim w najbardziej opioniotwórczych, branżowych magazynach motoryzacyjnych. Ukończył technikum samochodowe i kierunek Samochody i ciągniki na Politechnice Łódzkiej. Do bólu zasadniczy i rzeczowy, a przez to piekielnie skuteczny. Jego bogatą wiedzę techniczną uzupełniają niespotykane wśród redaktorów - uprawnienia montażysty i serwisanta instalacji LPG.

Piotr Złoty - Redaktor gazeo.pl

Robert Markowski - Redaktor

Anglista, wielbiciel i znawca samochodów oraz obrońca poprawnej polszczyzny. Współpracował z ogólnopolskimi magazynami motoryzacyjnymi. Obdarzony lekkim piórem oraz ciętym dowcipem,
w szeregach gazeo.pl od samego początku. Analityczny umysł, niezrównany w wyszukiwaniu "gazowych" informacji z całego świata.

Robert Markowski - Redaktor gazeo.pl

 


Dział Obsługi Klienta

Zespół Działu Obsługi Klienta codziennie stara się sprostać oczekiwaniom naszych partnerów. To właśnie oni najczęściej mają bezpośredni kontakt z zakładami montującymi instalacje autogazu, producentami
i dystrybutorami instalacji LPG. Ich wiedza stanowi często nieocenioną inspirację dla redakcji portalu,
a efekty tej współpracy widoczne są w postaci najnowszych branżowych newsów.

Maciej Prośniewski - Dyrektor

Ceni bezpośredni kontakt z ludźmi. Doświadczenie zawodowe zdobywał
w portalach branżowych i wyszukiwarkach typu Yellow Pages. Od samego początku kariery zawodowej zajmuje się obsługą klientów.
W pracy pomaga mu zdobyte doświadczenie marketingowe oraz… posiadane uprawnienia do montażu instalacji LPG. Uwielbia pracować
w małych, zgranych zespołach, bo – jak sam mówi – wtedy najłatwiej budować dobre relacje z klientami. Prywatnie pasjonat żeglarstwa.

Maciej Prośniewski - Kierownik sprzedaży gazeo.pl
gazeo.pl 2007-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu.