Temat: problem z BRC sequent 24

Posiadam instalacje BRC sequent 24 w fiacie Bravo 1.6. Przejechane na tej instalacji jest ponad 60k KM bez większych problemów, jedynie Po 30k KM padł czujnik ciśnienia gazu i został on wymieniony. Jednak teraz mam większy problem.

Przez ostatni miesiąc samochód gasł mi na gazie, a dokładniej np. przy dojeżdzaniu do świateł i przy redukcji biegów lub przy wrzuceniu na "luz" przy dużej prędkości. Na PB samochód pali idealnie.

Pojechałem pierwszy raz do gazownika i po regulacji kilka dni było OK. Po tygodniu problem powrócił, podczas kolejnej wizyty gościu stwierdził ze to wina reduktora i od razu podał mi cennik: reduktor 500 zł lub regeneracja 260. Więc z braku $$$ wymiane reduktora odłożyłem na następny miesiąc. Jednak wczoraj samochód zgasł mi podczas jazdy. Po ponownym odpaleniu na gaz się już nieprzełączył. Dioda świeci na pomarańczowo, ale na gaz się nie przęłączy. Po kilkunastu sekundach dioda gaśnie i zapala się dioda czerwona i włącza się dzwięk (taki, który sygnalizuje brak gazu). Zaznaczam ze w zbiorniku jest gaz.

Czyli reduktor na 100% padł?

2

Odp: problem z BRC sequent 24

prawdopodobnie tak smile Nie musisz koniecznie montować reduktora brc możesz założyć inny tylko czujnik temperatury brc trzeba będzie przełożyć

3

Odp: problem z BRC sequent 24

Ja bym tak szybko nie obstawiał na reduktor.
Podaj jaki masz typ czujnika ciśnienia gazu oraz jak możesz to podaj mi typ reduktora jaki posiadasz  na PW !!!

4

Odp: problem z BRC sequent 24

wczoraj samochód zgasł mi podczas jazdy. Po ponownym odpaleniu na gaz się już nieprzełączył. Dioda świeci na pomarańczowo, ale na gaz się nie przęłączy. Po kilkunastu sekundach dioda gaśnie i zapala się dioda czerwona i włącza się dzwięk. Zaznaczam ze w zbiorniku jest gaz. pomoże ktoś co to może być?

5

Odp: problem z BRC sequent 24

Wyślij mi zdjęcia instalacji.