Temat: Problemy z Instalacją gazową BRC

Witam.
Mam problem z LPG, a mianowicie: Wskaźnik gazu pokazuje,że mam pusto i przełącza na benzynę a w rzeczywistości mam pełny bak.Wczoraj byłem w Słupsku(300km) po powrocie zalałem do pełna i odstawiłem autko do garażu.Chcąc nim dzisiaj wyjechać odpaliłem go i dałem mu się rozgrzać (jak zawsze).Bez problemu odpalił na benzynie a po rozgrzaniu przerzucił na gaz.Po przejechaniu ok 2km kontrolka zaczęła piszczeć że nie ma gazu i przerzuciła na benzynę-kilkukrotne ręczne przełączenia na gaz nie przyniosły żadnego efektu.Pomocy! Co może być tego przyczyną??
Nie wiem czy to może mieć coś z tym wspólnego ale na chwile przed wyjazdem zamontowałem nowo kupione radio.posiadam instalację BRC silnik 1.1 rok 2002

2

Odp: Problemy z Instalacją gazową BRC

Zapominałem dodać że posiadam Peugota 206

3

Odp: Problemy z Instalacją gazową BRC

Pierwszy krok to diagnostyka. Jeśli masz interfejs i program podepnij się do sterownika gazowego i zobacz czy zapisał jakieś błędy. Jeśli tak to jakie.

4

Odp: Problemy z Instalacją gazową BRC

Z tego co się dowiedziałem prawdopodobnie uszkodzony jest czujnik ciśnienia.Czy zaznaczony na czerwono element to czujnik ciśnienia??Jeśli nie to gdzie go znajdę?Oto link do zdjęcia:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5060153a0.html
Nie zwracajcie uwagi na rozgrzebane kabelki-to moje dzieło na chwile przed zrobieniem zdjęcia.


Jeśli tak to czy ktoś rozpoznaje typ?Bo nie znalazłem żadnych oznaczeń na nim.
Czy powinien on być luźny?Tzn obraca się w prawo i lewo

5

Odp: Problemy z Instalacją gazową BRC

Podałem zły link.Ten jest prawidłowy:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel … 153a0.html

6

Odp: Problemy z Instalacją gazową BRC

Zaznaczony przez ciebie element to cewka elektrozaworu znajdującego się w wielozaworze i jest ona uszkodzona , widać na niej uszkodzenia (rozsadziło ją). Wynikiem uszkodzenia tej cewki jest brak możliwości otworzenia butli i zasilenia silnika gazem.