1

Temat: Problem z przełączeniem na LPG AG-System GSI

Witam mam taki kłopot z instalacją AG-system GSI.
Wskaźnik gazu sygnalizuje jednocześnie rodzaj podawanego paliwa - migocząca lampka oznacza benzynę, po przejściu na LPG zapala się ciągłym światłem. W normalnym układzie lampka miga z częstotliwością ok 1 hz, jednak ostatnio po przekręceniu stacyjki lampka miga ok 2x szybciej a auto pracuje tylko na benzynie - nie przełącza się na gaz. Jeśli po przekręceniu kluczyka przełączę instalację na benzynę i wyłączę stacyjkę, a następnie ponownie ją włączę i włączę instalację gazową - lampka kontrolna znowu miga z częstotliwością 1 hz i auto samoczynnie przełącza się na gaz w czasie jazy.
Kłopotliwe bo przy każdym odpaleniu trzeba włączać i wyłączać instalację oraz dwukrotnie przekręcać kluczyk, a poza tym nie wiem w czym tkwi przyczyna usterki.
Może ktoś się spotkał z taką sytuacją i umie doradzić.
Dziękuję i pozdrawiam
AG

2

Odp: Problem z przełączeniem na LPG AG-System GSI

nie przełącza się na gaz. Jeśli po przekręceniu kluczyka przełączę instalację na benzynę i wyłączę stacyjkę, a następnie ponownie ją włączę i włączę instalację gazową - lampka kontrolna znowu miga z częstotliwością 1 hz i auto samoczynnie przełącza się na gaz w czasie jazy.

________________________
Are you worried about my braindumps dumps exam & LPI preparation? We offer up-to-dated University of Pennsylvania practice questions and wikipedia dumps with 100% exam pass guarantee of mcts training.