1

Temat: nierowna prac - firmy Koltec Necam

Witam

Od  niedawna jestem posiadaczem chevroleta lacetti z LPG Koltec Necam i zauważyłem, że czasem minimalnie coś go zadławi na 1 sek kiedy trzeba ostro depnąć.
Samochód ma 53 tys rok instalacji to  2005 Był serwisowany przez opla. Przed podróżą byłem na przeglądzie - (ponoć dobry gazwnik ;)lpg i wymienili mi ten mały żółty filtr natomiast ten duży  przedmuchali kompresorem i powiedzieli ze jest czysty oraz sprawdzili szczelność instalacji LPG - to były wszystkie wykonane czynności.Czy przy przeglądzie nie trzeba podłączyc do kompa i zrobić diagnozę? Ewentualnie co może być przyczyna?Może najpierw wymienić swiece i kable .Może znacie dobrego gazwnika w trojmiescie?

2

Odp: nierowna prac - firmy Koltec Necam

Witam miałam podobny problem ale teraz jest ok. znajdz dobry serwis i niech ci sprawdzą silniczek krokowy  i podepną do komputera czy masz szczelną instalację może masz dziurawy przewód .Powodzenia :

3

Odp: nierowna prac - firmy Koltec Necam

nie przełącza się na gaz. Jeśli po przekręceniu kluczyka przełączę instalację na benzynę i wyłączę stacyjkę, a następnie ponownie ją włączę i włączę instalację gazową - lampka kontrolna znowu miga z częstotliwością 1 hz i auto samoczynnie przełącza się na gaz w czasie jazy.url [TABLE]
             [TR]
            [TD="class: wysiwyg_table_xl64, width: 370, align: left"] [/TD]
        [/TR]
     [/TABLE]

4

Odp: nierowna prac - firmy Koltec Necam

Jeśli są takie problemy to można to zrobić w dwa sposoby.Pierwszym jest oddanie auto do kolegi mechanika żeby spojrzał , a drugi do mechanika żeby on to naprawił.

______________________________________________
łupież pstry