1

Temat: KIA RIO i BRC

Kolejny nabytek, tym razem KIA Rio 1.2 z montowanym lokalnie BRC (Auto-Gaz Service D. Stadnicki Lublin, al. Spół. Pracy 38). Autem jeździ żona, ja pamiętam o przeglądach i szczegółach.Jak na razie wszystko działa idealnie

2

Odp: KIA RIO i BRC

Dobra robota z tego co widać zrobione profesjonalnie . Z tego co czytałem to BRC dobrze współpracuje z tymi silnikami , mają nawet w nowych autach gwarancję .

3

Odp: KIA RIO i BRC

Jak na razie żona nie narzeka, a pamięta tylko o tankowaniu jak jej się kontrolka zapali:) Co do gwarancji to tak, została utrzymana przy wyborze zakładu montażowego z listy u dealera i wyborze rekomendowanej do silnika instalacji, czyli w tym przypadku BRC

4

Odp: KIA RIO i BRC

Widać, założona należycie, my planujemy teraz zakup nowej fury albo już z założonym lpg albo odrazu będzie gazowane... Jaki konkretny model instalacji brc?? masz więcej zdjęć??:)

5

Odp: KIA RIO i BRC

Witaj, jeśli chodzi o model to BRC SQ 24 o ile dobrze pamiętam, co do zdjęć to jak będę miał chwilę i auto akurat będzie wolne to porobię i wrzucę. Jeśli chcesz nowe auto to lepiej bez gazu i samemu założyć coś sprawdzonego. Będziesz wiedział co i jak, ile przejechane faktycznie, jak wtryski no i przede wszystkim będzie gwarancja od montera.