1

Temat: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

Witam , nie wiem na jaką instalację się zdecydować , ponieważ pokonuję znaczne ilości kilometrów zależy mi na sprawdzonym systemie , z polecanych instalacji jest  BRC I Landi Renzo , cenowo mniej więcej to samo . Czytałem sporo pozytywnych opinii na temat Landi Renzo  jaka instalacja będzie lepsza do Skody Octawi 1.6 2007 r ?

2

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

Uważam że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie instalacja Landi Renzo , doceniana instalacja na całym świecie , najważniejsze to prawidłowy montaż przez profesjonalną ekipę .

3

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

Nie spisuj na straty BRC, robią bardzo dobre systemy. W ramach gwarancji otrzymujesz dodatkowo assistance krajowy. Poza tym kilku importerów w Polsce zdecydowało się na wprowadzenie do swojej oferty pojazdy z zasilaniem lpg BRC.

4

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

[QUOTE=Kiwa;n32229]Witam , nie wiem na jaką instalację się zdecydować , ponieważ pokonuję znaczne ilości kilometrów zależy mi na sprawdzonym systemie , z polecanych instalacji jest BRC I Landi Renzo , cenowo mniej więcej to samo . Czytałem sporo pozytywnych opinii na temat Landi Renzo jaka instalacja będzie lepsza do Skody Octawi 1.6 2007 r ? [/QUOTE]

Najważniejszy będzie jednak właściwy montaż i strojenie które powinno się odbyć w trasie. Podaj dokładniejsze dane dotyczące silnika, jak moc itp. Jeśli standardowy silnik z tego okresy czyli 1.6 102 KM to bez problemu uda się dobrać instalację. Jeśli zależy Ci na jakości to np z wymienionych przez Ciebie może być BRC SQ 32 z OBD. Na pewno masz tam trwalsze wtryski niż przy Landi.

5

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

Myślę że nie szedłbym we włoszczyznę ( to nadaje się do rosołu:) tongue Tylko coś polskiego - Stag, Blue Box itp. Łatwiejsza dostępność części, tańsza instlacja, lepszy fachowcy i móżna by wymieniać jeszcze wiele innych zalet.

6

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

Daj sobie spokój z makaronami zdecydowanie tylko i wyłącznie polskie produkty a dodatkowo masz taki prosty silnik że prostszego mieć już nie można - no chyba że masz dużo kasy na serwisy póżniej to wybieraj BRC lub Zavoli

7

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

Silnik prosty. Spokojnie blue box ogarnie np. lub inne polskie tej klasy. i na start i w eksploatacji spiszą się jednakowoż.

8

Odp: Instalacja do Skody Octawi 1.6 2007 R ?

[QUOTE=Violet;n32259]Daj sobie spokój z makaronami zdecydowanie tylko i wyłącznie polskie produkty a dodatkowo masz taki prosty silnik że prostszego mieć już nie można - no chyba że masz dużo kasy na serwisy póżniej to wybieraj BRC lub Zavoli[/QUOTE]

A czemu tylko Polskie? Ja rozumiem żeby być patriotą i nic do nich nie mam, ale nie negowałbym innych i nie tylko włochów ale np. Prinsa (fakt że jest nieco wrażliwy na nasz gaz ale podobno przy bezpośredni np. ma najmniejszy dotrysk benzyny - aczkolwiek nie sprawdzałem tego;))