1

Temat: Ford fusion lpg ?

Chciałbym zagazować moje auto Forda Fusion rocznik 2003 silnik 1.4 , auto ma już swoje lata jednak w jest bardzo dobrym stanie , chciałbym zaoszczędzić na paliwie , jaka instalacja będzie najlepsza i najkorzystniejsza cenowo ?

2

Odp: Ford fusion lpg ?

Na pewno coś polskiego - włoskie instlaacje są droższe w montazu i potem w serwisowaniu a wcale nie są lepsze od polskich. Polscy producenci juz dawno wyprzedzili włochów w instalacjach LPG> załóż Blue Boxa lub coś ze staga.

3

Odp: Ford fusion lpg ?

Chciałbym się dowiedzieć w jakiej kwestii wyprzedziliśmy włochów ? pod względem obróbki produkcji podzespołów większość polskich producentów instalacji korzysta z włoskich linii produkcyjnych gdzie produkuje swoje ,,polskie" instalacje tak samo korzystamy z włoskich maszyn do obróbki tych podzespołów więc raczej nie negował bym producentów typu Landi Renzo która jest liderem  . W tym aucie polecam instalacje Lovato Smart , prawidłowa instalacja zapewni spokojne działanie przez dłuższy czas !

4

Odp: Ford fusion lpg ?

Włosi są dalej mocni. Co najwyżej niektóre marki mogą mieć słabiej rozwinięte sieci warsztatowe niż te polskie. Ale blue box wymieniony przez kogoś wyżej akurat jest w pełni polski, jeśli się nie mylę. I to ludziki w Polszy go optracowali i w Polszy składają. Skup się na montażyście.