26

Odp: Kamerka do auta?

Kamerki powinny moim zdaniem być wbudowane w samochody... Ułatwiło by to wszelkie interwencje i dochodzenia wink

27

Odp: Kamerka do auta?

Istnieje kilka opcji. Pierwszą z nich je zainstalowanie specjalnej aplikacji na która sprawi, że telefon stanie się wideorejestratorem. Jest to najtańsza opcja i w wielu przypadkach moze być uciążliwa, bo telefon jednak służy do dzwonienia a nie do rejestrowania trasy.
Druga opcja to zakup wideorejestratora. Wybór w tym zakresie jest naprawdę duży. Wideorejestratory mają szereg przydatnych funkcji. Jakie to są dokładnie funkcje, można dowiedzieć się wchodząc np tutaj: https://nocar.pl/blog/wideorejestrator- … czy-warto/

28

Odp: Kamerka do auta?

Ja nie mam swojej kamerki, po prostu jak gdzieś wyjeżdżam to wypożyczam sobie taką kamerkę ze strony http://www.uarehero.pl/ smile

29

Odp: Kamerka do auta?

Osobiście bym nie szalał i wybrałbym coś z elektronicznego hipermarketu do 200 zł. Będzie Full HD i GPS. To nie jest sprzęt sportowy by zaraz rzucać się na sprzęt za tysiaka.

30

Odp: Kamerka do auta?

Nie jestem do końca przekonany czy w tej cenie dostaniesz coś z GPSem. Druga sprawa to specyfikacja. Za 200 zł nie dostaniesz niczego co nagrywa dobrze w każdych warunkach, po prostu chipset i matryca tego nie ogarną. Będzie obraz ale z detalami jak nr rejestracyjne już gorzej. Kolejna sprawa to sprawny i nie tnący się moduł GPS, do tego Wifi. Jak chcesz naprawdę dobrą kamerkę sprawdź sobie coś z trochę wyższej półki np Mikavi PQ3 4k. Będzie sprzęt na długie lata.

31

Odp: Kamerka do auta?

Ja taką posiadam i już kilka razy nagrała stłuczkę nie z mojej winy