1

Temat: BMW X3 - lpg

Witam Wszystkich!!

Na co dzień jeżdżę BMW X3. Silnik 3.0 231KM. Wpadłem na pomysł montażu instalacji lpg. Co o tym myślicie? Znacie jakiś warsztat w okolicy Szczecina?

2

Odp: BMW X3 - lpg

Masz świetny silnik. Chyba jeden z najlepszych w BMW. Znajomy miał w e39 i spisywał się rewelacyjnie. Jeżeli chodzi o instalację to w tym przypadku powinna się fajnie sprawdzić BRC P&D. Można ją zamontować w dobrej cenie, a jest równie wytrzymała jak ten silnik.

3

Odp: BMW X3 - lpg

Dzięki za odpowiedź. Jak szukałem auta, to właśnie zależało mi na tym silniku, myśl o montażu lpg tez była. Instalacja którą wskazałeś ma wszystkie podzespoły jednego producenta, czy jak to wygląda? Jak jest z gwarancją?

4

Odp: BMW X3 - lpg

Tak cały zestaw masz jednego producenta. Wszystko odpowiednio masz w takiej instalacji dograne do siebie. W przypadku BRC masz gwarancje producenta na 2 lata bez limitu kilometrów.

5

Odp: BMW X3 - lpg

Bez limitu kilometrów brzmi dobrze, podoba mi się. Powiedz mi jeszcze jak jest z eksploatacją takiej instalacji? Serwisem? Na co muszę się nastawić? Auto chciałbym jeszcze w tym miesiącu zaprowadzić na montaż.

6

Odp: BMW X3 - lpg

Witaj, serwis średnio co 15 tys km. Gwarancja tak, jak pisali 2 lata bez limitu km. Przed montażem sprawdź elektrykę silnika + świece. Ogólnie nastaw się na oszczędności po montażu:P Na Twoim miejscu wcale bym się nie zastanawiał. Warsztaty możesz tutaj: http://www.lpg-brc.pl/index.php/siec-se … pomorskie1 obczaić.

7

Odp: BMW X3 - lpg

Dzięki na namiary. Na montaż już się umówiłem u Materki na Zielonogórskiej w Szczecinie. Opinie ma dobre więc nie było na co czekać. Umówiłem się na montaż Brc, jak odbiorę auto to dam znać jak wyszło.

8

Odp: BMW X3 - lpg

Po montażu możesz podać parę informacji jak długo trwał montaż itp. Info przydatne dla potomnych jak będą szukać jakich opinii. Możesz pochwalić się też jakimś zdjęciem smile

9

Odp: BMW X3 - lpg

Postaram się jakąś fotkę wrzucić, nie ma sprawy. Auto zaprowadziłem dzisiaj, jutro po południu ma już być do odbioru, więc dla mnie plus za szybkość działania zakładu. Wczoraj jeszcze czytałem opinie o instalacji i są pozytywne, więc się nie boję. Jak wyjdzie to dam znać....