1

Temat: BMW X3 - instalacja BRC SQ 32

Niedawno założyłem w moim BMW X3 z 2006r. instalację lpg - BRC SQ 32. Jak na razie po ok 4 tys. km sprawuje się bardzo dobrze, spalanie niskie, na trasie praktycznie nie zauważalne różnice z Pb. Szybko przełącza się na gaz, moc została na dobrym poziomie, do wyprzedzania zbiera się bez problemów. A jak sprawują się instalacje w waszych autach?

2

Odp: BMW X3 - instalacja BRC SQ 32

arks podaj więcej szczegółów jaki masz silnik w bmw i jakie jest mniej więcej średnie spalanie ?  Sam zastanawiałem się nad kupnem takiego auta i zagazowaniu go najlepiej też brc. 

3

Odp: BMW X3 - instalacja BRC SQ 32

Szczerze to po fotkach widzę, że instalacja założona dobrze. Pamiętaj teraz o serwisie i śmiało zrobisz na niej sporo km - są żywotne. Mówię tak, bo sam mam Brc i nie mam żadnych problemów, a już zrobiłem ponad 80tys km. Serwis + tankowanie = więcej nic nie trzeba:)

4

Odp: BMW X3 - instalacja BRC SQ 32

Witaj kolego! Jeśli przejechałeś już trochę km daj znać jak Ci się Twoja instalacja spisuje? Jak ją oceniasz? Pytam, bo właśnie przeglądam forum i też myślę o montażu instalacji do swojej x3.

5

Odp: BMW X3 - instalacja BRC SQ 32

Instalację mam ponad rok. Przebieg na niej ok 35 tys.km, spalanie wychodzi mi średnio 13l/100km, chyba że mocniej przycisnę to trochę więcej. Jak pisałem na początku nie mam, nie miałem problemów z przejściem na lpg, przy mocniejszym wciśnięciu gazu czy to przy wyprzedzaniu czy autostrada, silnik pracuje bez zarzutu. Ani razu nie przeskoczyło na benzynę. Przeglądy mialem do tej pory 2, obejmowały wymianę filtrów, sprawdzenie ustawień, raz wprowadzona delikatna korekta map, bo gazownik uznał że będzie bardzie optymalnie.Jak na razie nie ma się co czepiać. Jeśli masz kogoś sprawdzonego to śmiało możesz gazować swoją X3.

6

Odp: BMW X3 - instalacja BRC SQ 32

Myślę, że znajomi z całą pewnością będą w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. To się zawsze sprawdza smile