1

Temat: Sprzedam firmę zajmującą się montażem LPG Niemcy

Sprzedam-odstąpie   firmę zajmującą się montażem samochodowych instalacji gazowych oraz wykonującą mechanikę samochodową. Lokalizacja warsztatu – na terenie niemieckiego landu Nadrenia-Palatynat. Warsztat działa nieprzerwanie od 5 lat, posiada bardzo dobrą renomę i dużą bazę stałych klientów. Najbliższa konkurencja montująca instalację LPG jest oddalona o 20-30 km. Czynsz za wynajem warsztatu o powierzchni 220 m2 wynosi 1100 euro netto plus kaucja w wysokości 2200 euro. Warsztat posiada 4 podnośniki oraz kanał naprawczy. Bardzo korzystna lokalizacja – 400 metrów od głównej drogi, 450 metrów od stacji z LPG, 400 metrów od stacji TÜV gdzie są robione odbiory instalacji LPG. Firma posiada wy pozycjonowaną stronę WWW z bogatą galerią.
Wraz ze sprzedażą firmy udzielę wszelkich informacji dotyczących montażu samochodowych instalacji gazowych na terenie Niemiec.
Zdjęcia wnętrza warsztatu i terenu wokół, dostępne dla zainteresowanych po podaniu e-maila warsztatlpg@gmail.com . Dalsze informacje podczas kontaktu telefonicznego.

2

Odp: Sprzedam firmę zajmującą się montażem LPG Niemcy

Dlaczego chcesz się jej pozbyć skoro złote jaja znosi?

3

Odp: Sprzedam firmę zajmującą się montażem LPG Niemcy

No właśnie, dlaczego?

4

Odp: Sprzedam firmę zajmującą się montażem LPG Niemcy

A gdzie informacja, że złote jaja znosi? Może własnie coś z nimi ciężko... big_smile

https://www.aasapolska.pl/pozyczka-onli … 4-miesiace

5

Odp: Sprzedam firmę zajmującą się montażem LPG Niemcy

Ja też sprzedawałem swoją firmę. Najpierw przez rok sam się tym zajmowałem ale bez efektu. Aż wreszcie trafiłem na firmę http://rsq-associates.pl/sprzedaz-firmy … slugowej/. I szybko załatwil cała sprawę. Mają duże doświadczenie w tej dziedzinie i masę kontaktów które chętnie wykorzystują. Sprzedali moją firmę w odpowiednie cenie i w krótkim czasie.Polecam