1

Temat: reduktor Alex

Co sądzicie o reduktorze polskiej firmy Alex? Ma elektrozawór o zwiększonym przepływie – o średnicy 8 mm, podobno skutecznie eliminuje to ograniczenia w przepływie gazu do układu wtryskowego. Coś mi o tym reduktorze powiecie?

2

Odp: reduktor Alex

U mnie jest reduktor Shark od Alex i jest bardzo ok, porządna jakość, właściwe działanie w trudnych warunkach klimatycznych, wydajny i stabilny, ogólnie bezawaryjne działanie.

3

Odp: reduktor Alex

Z mojej strony też pełne zadowolenie, dobry reduktor, na plus stosunek jakości do ceny i łatwość montażu. Ma wydajność zgodną z deklaracjami producenta, także zdecydowanie mogę go wam doradzić.

4

Odp: reduktor Alex

W porządku, u mnie się sprawdza, jakość dobra, cenowo też ok, ja bym brał na waszym miejscu. Potwierdzam, że stabilny i w każdych warunkach daje radę.

5

Odp: reduktor Alex

Dołączam się do pozytywnych opinii, dobra jakość za dobrą cenę, ma wysoką wydajność już w wersji podstawowej. Warto brać, nie będziecie żałować.

6

Odp: reduktor Alex

Alex to dobra marka, no i zgadzam się, że to w porządku reduktor, wydajny i działa dobrze nawet zimą, u mnie zero problemów. Plusa mogę też dać za nieprzesadzoną cenę.