11 Lpg w starym dieslu?

przez koczorowskim54

13 Kupie zdrzeak do A6 C5

przez tołstoj

17 Punto II pika i nie odpala

przez Dzejlo

18 Przełaczanie podczas jazdy

przez senstorm