1

Odp: Chevrolet lacetti

Warsztat w Dąbrowie Górniczej

Do auta Laccetti z powodzeniem możesz zastosować SEQUEL firmy Lecho, wiem że w takich autach ta instalacja dobrze się sprawuje. Można też w nim podłączyć OBD na stałe aby na bieżąco korzystał z korekt OBD. Polecany warsztat w Dąbrowie Górniczej na ul. Bohomolca 5. tel. 32 2612085.

2

Odp: Chevrolet lacetti

Jak się zdecydujesz na instalację i wybierzesz warsztat, to opisz wrażenia z montażu i późniejszej jazdy na gazie.

3

Odp: Chevrolet lacetti

monitor napisał/a:

Producent montował do lacetti fabrycznie brc

To nie producent, lecz przedstawicielstwo w Polsce.

4

Odp: Chevrolet lacetti

Do wglądu dla zainteresowanych

http://www.lpg-brc.pl/page6.html (link usunięty)

Co do Lacetti polecam do tego samochodu sequenta BRC sprawdzony samochód w 100% klient będzie zadowolony z jazdy na tej instalacji jak i z oszczedności przy tankowaniu.

5

Odp: Chevrolet lacetti

ARG-BRC napisał/a:

Do wglądu dla zainteresowanych

http://www.lpg-brc.pl/page6.html (link usunięty)

Nic tam nie ma o tym, że w Lacetti Chevrolet montuje gaz BRC. Jest tam mowa o AVEO. Co ciekawe w cenniku na stronie Chevroleta nie ma ani słowa o AVEO LPG

6

Odp: Chevrolet lacetti

Jak widać powstała montownia w której instalowane są instalacje LPG - BRC dla CHEVROLETA przykładem jest CHEVROLET AVEO ECO a już w kolejce do montowni jest  następna marka. Domyśleć się można że instalacje LPG nie powstają w fabrykach montażowych koncernów samochodowych. Wszystkie instalacje w nowych samochodach montowane są w warsztatach LPG ze względu na doświadczenie i znajomość tematu lub bezpośrednio w warsztacie znajdującym się przy salonie.

7

Odp: Chevrolet lacetti

ARG-BRC napisał/a:

Jak widać powstała montownia w której instalowane są instalacje LPG - BRC dla CHEVROLETA przykładem jest CHEVROLET AVEO ECO

ARG-BRC napisał/a:

Wszystkie instalacje w nowych samochodach montowane są w warsztatach LPG ze względu na doświadczenie i znajomość tematu lub bezpośrednio w warsztacie znajdującym się przy salonie.

Powyższe cytaty kolegi są sprzeczne.

Jeżeli Czakram montuje instalacje dla Chevroleta w specjalnej montowni to dlaczego nie można kupić Chevroleta z tej montowni w salonie w Polsce. Byłem w salonie i taką uzyskałem informację.

8

Odp: Chevrolet lacetti

Może i nie można kupić samochodu z montowni albo ten salon woli przytulić kaskę dla siebie, czemu tak jest to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Wiem jedno ze możesz mieć w nowym samochodzie BRC i jeśli salon chce mieć nowego klienta nie powie że się nie da (aw szczególności jak zamawiane są floty). Montujemy do wielu nowych marek które mają po 4 do 7 km, a dlaczego no wiec prościej oddać auto tym co wiedzą jak samochód zagazować niż spi...... coś co jest nowe i stracić klienta.

9

Odp: Chevrolet lacetti

ARG-BRC napisał/a:

a dlaczego no wiec prościej oddać auto tym co wiedzą jak samochód zagazować niż spi...... coś co jest nowe i stracić klienta.

Tylko że instalacj, która kosztuje w warsztacie 2800-3000 zł kosztuje w salonie 4000 zł i więcej.

10

Odp: Chevrolet lacetti

A z czego ASO ma się utrzymać ???? Muszą sobie troszkę zarobić czysto i pewnie.

11

Odp: Chevrolet lacetti

Ale 30 % (a jak Light to prawie 100%) zarobku to lichwa

12

Odp: Chevrolet lacetti

A co powiesz na temat cen nowych samochodów to nie lichwa ???? Na każdym samochodzie dobrze zarabiają. Z drugiej strony mają koszta utrzymania salonu serwisu reklam itd.

13

Odp: Chevrolet lacetti

Myślę, że lichwa to serwis... na sprzedaży aut nie mają takich wielkich pieniędzy.

14

Odp: Chevrolet lacetti

no to byś się zdziwił smile darmo ich nie sprzedają , salon to nie caritas.

15

Odp: Chevrolet lacetti

Zapewne  yikes

16

Odp: Chevrolet lacetti

Proszę o wybaczenie, że wracam do tematu  :mrgreen: :

Lacetti, choć w zasadzie prosty do zgazowania - realizuje wtrysk z dotryskami benzyny - dlatego nie wiem, czy BRC będzie chodzić prawidłowo.
Na pewno zadziała:

Stag 300-4 Plus
AC R-01
4x1 Hana2000 lub 4x1 Magic Jet