Temat: SILNIK NIE RÓWNO PRACUJE NA ZIMNYM AUDI A6 1,8T 180KM

WITAM MAM PROBLEM ZAMONTOWAŁEM INSTALECJE LPG BRC NA WTRYSKACH PANEVO SILNIK TELEPIE NA WOLNYCH OBROTACH NA BENZYNIE IDEALNIE PRZY DODAWANIU GAZU NA LPG ZBIERA SIE  OK JAK PUSZCZAM GAZ STRASZNIE SZARPIE GDY ZWALNIAM DO 0 KM
TO SILNIK FALUJE NA OBROTACH JAK SILNIK NAGRZEJE SIE PORZĄDNIE TO PRZESTAJE FALOWAC ALE ODCZUWALNE JEST LEKKIE TELEPANIE SLYSZAŁEM ZE WTRYSKIWACZE PANEVO MAJA JAKAS WADE FABRYCZNA I ZE XYLEN DODAWANY DO POLSKIEGO GAZU POWODUJE PULCHNIENIE USZCZELEK NA WTRYSKIWACZACH OSOBISCIE WYDAJE MI SIE ZE PROBLEM TKWI JEDNAK GDZIE INDZIEJ PROSZE O JAKAS PODPOWIEDZ CZY KTOS Z WAS JUZ MIAŁ PRZYJEMNOSC PRZEZ TO PRZECHODZIC POZDRAWIAM SAMOCHOD TO AUDI A6 1,8T 98 R 180KM AJL

2

Odp: SILNIK NIE RÓWNO PRACUJE NA ZIMNYM AUDI A6 1,8T 180KM

Proszę pisać małymi literami.

3

Mam te same wtryski w Lagunie i identyczne objawy.Mają mi je wymieniać w ramach gwarancji,wytrzymały 5 tys.

4

ja też mam identyczne objawy , tylko teraz pytanie czy gwarant będzie wymieniał je na takie same ?? heheh

5

Z tego co wiem, to musi wymienić na wolne od wad, a czy wymieni na inne? tylko on sam to wie...

6

Wymienili mi na takie same,podobno już bez wady konstrukcyjnej którą miały te popsute.

7

I po wymianie problem zniknął ?? , bo ja też muszę jechać do mojego gazownika tylko nie wiem co zrobić, czy powiedzieć mu od razu że wyczytałem  na forum czemu się tak dzieje, mam kawałek drogi do zakładu w którym zakładałem instalacje i nie mam czasu na jazdę co chwile do zakładu ;/

8

Jak na razie spisują się dobrze.

9

musza wymienic we wtorek jade do gazowni napisze czy problem zniknął

10

dzisiaj sroda zamontowali mi nowe wtryski i silnik chodzi jak zegarek wszystko w ramach reklamacji:) dopłaciłem 200zł do brc:)

11

Mogliby w ramach gestu zamienić Ci wtryskiwacze. Z pewnością Byłbyś jeszcze bardziej zadowolony, nieprawdaż?

12

Witam ja też dziś byłem u gazownika coś wyregulowali, poustawiali , wtrysków nie wymienili a silnik chodzi idealnie puki co ale jeszcze jutro go zapale jak będzie po nocy zimny i powiem co i jak ....
I dupa zbita te ich ustawienia nic nie dały jutro dzwonie  ponownie ... szkoda tylko że zaś muszę tam jechać

13

te wtryskiwacze są bardzo wolne. lepiej ich przydusić o wymianę na hana, matrix, albo oryg BRC.

14

No tak właśnie jutro będę starał się zrobić

15

wymien panevo czy jak to sie tam nazywa na brc.

16

zipsklad1
Oficjalna cena zestawu do wymiany wtryskiwaczy (listwa, 4 wtryskiwacze, nowe wtyczki z kabelkami, obejmy, dysze kolektora dolotowego) to 120 zł netto - tyle zapłaciłem za BRC pomarańczowe. W sumie to chyba nam (poszkodowanym przez BRC) należałaby się rekompensata ale dobre i to.

17

gdzie
tobie sprzedali taki zestaw za taką sumę ja też poproszę, na allegro jeden wtryskiwacz 208 zł ;/ może mi ktoś kupić taki zestaw ???????

18

to raczej jako update/wymiana zavoli pan na gwarancji

19

Mi powiedzieli 400 zł co najmniej za wymianę ;/;/;/;/;/;/

20

bergas, Zestaw naprawczy BRC przeznaczony jest tylko dla posiadaczy BRC Light, u których dwie kolejne gwarancyjne wymiany wtryskiwaczy Zavoli nie odniosly skutku. Akcja serwisowa dotyczy sieci Czakram, nie wiem jak jest u innych.

21

Aha to już wszystko wiem  , dzięki