1

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

pewnie u producenta

2

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

Ja zabrałem garść takich uszczelek producentowi. Mocno powątpiewam, czy ukażą się one jako zestaw naprawczy - niestety. Choć zestaw naprawczy do Magic Jeta się ukazał - i w zasadzie zawiera wszystko, wszelkie bebechy i w rozsądnej cenie, porównywalnej do kompletu naprawczego valteka. Więc może rzucą na rynek.
Jedno wiem na pewno - niestety dla przeciętnego użytkownika - oringi do Magica wykonane z vitonu zostały wykonane specjalnie dla producenta MagicIII, więc dostać je na rynku w wolnej sprzedaży może być ciężko :-(

3

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

to może z definicji reklamować smile

4

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

Ty masz ze wszystkim takie problemy? Tu chcesz pisać zbiorowy pozew przeciw producentowi MIII, w innym wątku płaczesz że za drogie są przeglądy, co to - urząd regulacji cen? Preisuberwachung?  :mrgreen:

Pisz ten pozew. Bedzie trochę śmiechu.

5

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

Podczas ćwiczenia MIII, żeby poprawić wydajnośc i responsywność, narozbierałem się ich dużo. Oringom przy montażu nic się nie dzieje, co nie wyklucza możliwości jednostkowych uszkodzeń. Ale to bardziej na zasadzie błędu obróbki i nacięcia oringu, a nie idei konstrukcji.
BYwało natomiast, że reduktor był nieczysto zmontowany - kilka razy znalazłem wióry po wytaczaniu studzienki tłoczka na jej dnie. Zwróciłem uwagę na to - ponoć już bardziej pilnują czystości. Taki wiór mógł narobić bigosu.

6

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

marcinm napisał/a:

y masz ze wszystkim takie problemy? Tu chcesz pisać zbiorowy pozew przeciw producentowi MIII, w innym wątku płaczesz że za drogie są przeglądy, co to - urząd regulacji cen? Preisuberwachung?   -Problemem to  jesteś Ty i twoje chore ceny przypomnij sobie sytuacjie z przenieśieniem sądy lambda chciałeś skroić gośći na 500 zł(cena w zakładzie wymiany tłumników to 100 zł) a że się nie dał to głupio się tłumaczyłeś-powinneś za paliwo i stulić kite a  nie wymądrzać się


Wara od moich cen  :evil: Jak zechcę, zawołam za parkowanie tauzena za godzinę i g....no do tego jakimś forumowym chłystkom. NIe podoba się - nie korzystaj. Cholerna Róża Luksemburg się znalazła. Sprawiedliwość społeczną wprowadzasz? Chcesz żeby świat był lepszy? To namów sąsiadów żeby cię zjedli  :mrgreen:

7

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

caniggia napisał/a:

nie wiem jak marcinm pisze posty, ale 90% jest pustych.
moze mysli ze pisze, a nie pisze? :mrgreen:


Mam  - że tak delikatnie sformułuję - dokładnie odwrotne przypuszczenie: Pisze, że pisze, a nie myśli  :mrgreen:

8

Odp: Komplety naprawcze do Magic 3

Jako humaista raczkujący w świecie LPG, nie mam umiejętności w zakresie oprogramowania inżynierskiego 3D, ale za to jako niegdysiejszy grafik zaposiadywuję znajomość 3D Maxa. Czy taki format daje się przekonwertować na program do CNC w sposób, który ułatwi/przyspieszy stworzenie programu obróbczego?

Pytam, bo swój reduktor rysuję w Maxie właśnie.