1

Temat: Nowości w urzadzeniech LECHO

Firma LECHO wprowadziła nowy sposób montowania mapsensora i filtra fazy lotnej. Teraz mapsensor Bosch nie jest już zintegrowany z filtrem. Rozwiązanie takie ułatwi serwisowanie filtra, bez konieczności odkręcania czujnika Bosch, pozwoli także na swobodny dobór filtra fazy lotnej.

2

Odp: Nowości w urzadzeniech LECHO

wie moze ktos czy da sie tego mapa zaadoptowac do innych instalacji typu stag lub kme ??

3

Czujnik Bosh

Jakość oraz sama marka Bosh mówi za siebie. Nie spotkałem się aby ten czujnik uległ awarii. Dobrze by było aby i inne firmy stosowały takie markowe i niezawodne  elementy w swojej instalacji.

4

ja osobiscie nie spotkalem sie z elementem ktory by nie ulegl awarii, jednak potwierdzam jest to baaaaaaardzo dobry i baaaardzo malo wadliwy podzespol. dlatego moje zainteresowanie czy da sie go adaptowac w innych istalacjach.

5

SENSOR BOSCH MADE IN GERMANY

Witam kolegów  :mrgreen: ;
Wart odnotowania jest fakt, że ten sensor jest MADE IN GERMANY.  Firma Lecho chyba jako jedna  z nielicznych bazuje na markowych podzespołach, co przy zalewie chińszczyzny ma niebagatelne znaczenie.  Oznacza to według mnie jedno, że najniższa cena komponentów nie jest dla nich najważniejsza, a liczy się jakość.  DUUUUUUUŻY  plus dla LECHO. Pozdrawiam

6

jeden map sensor wiosny nie czyni wink