1

Temat: Pytanie o komputer

Mam komputer oscar-n i według warsztatu spalił się. Ale moje pytanie dotyczy czego innego. Czy można wstawić jakiś inny komputer np. stag-a 300? Czy jednak potrzebna jest ingerencja? No nie wiem np. wymiana kabli lub innych rzeczy? Ja się na tym nie znam i się nie bardzo orientuje. Z góry dzięki za pomoc.
pozdro

2

Odp: Pytanie o komputer

Zawodowo się tym nie zajmuję ale moim zdaniem będzie potrzebna ingerencja wymiana okablowania itp. no chyba że w innym kompie jest ten sam rozkład sygnałów na wtyczce generalnie zakład policzy sobie sporo natomiast najprostszym najszybszym i najtańszym rozwiazaniem jest zakup tego samego komputera i podpięcie go pod isteniejącą instalację ponowna kalibracja i jazda...:)

3

Tylko że jest problem z namierzeniem tegoż komputera, a europegas się nie odzywa. I nadal jeżdżę na Pb mad

4

Warto wymianić sterownik i okablowanie na STAG 4. Nie powinno to kosztować dużo pracy, a zyskuje się świetne sterowanie w pełni serwisowalne i za rozsądne pieniądze.

5

Jeśli to jest stary oscar-n, tak sprzed dwóch-trzech lat, to można podpiąć się do niego ze starym AC Gas Sychro 1.14 - poza obudową to JEST stag 300 ze swoimi możliwościami  :mrgreen:

6

Ja mam ten sam sterownik i mnie spada ciśnienie a tobie dokładnie co sie stalo

7

nikola. zdiagnozowano brak napięcia i taki błąd wywalało na komputerze, a zaczęło się od tego że nie przełączał się z Pb na gaz.