1

Temat: KOLTEC-NECAM

Poszukuję na terenie Polski serwisu Holenderskiej instalacji KOLTEC.
Za pomoc z góry serdecznie dziękuję.

2

Odp: KOLTEC-NECAM

proton
auto gaz holandia
argusautogaz
pozdrawiam 8)

3

w Łodzi NAGAZ

powód edycji:wstawiłem link
Czesio

4

"CZESIO", "DRUCIK" pytał o firmy w Polsce "proton" chyba nie prowadzi czynnej działalności na terenie naszego kraju  :cry:

5

znalazłem w informacje w internecie, niestety nie wiem czy firma działa.
pozdrawiam

6

Znajomy próbował wyegzekwować naprawe gwarancyjną na instalacje od firmy "proton", ale ta sie "zapadła pod ziemie"  :!:  Podobno jest jeszcze wielu takich właścicieli nowych opli, którzy szukają wiatru w polu  :evil:

7

Faktycznie, sprawdzałem na innym forum i ta informacja potwierdza się, "Proton" zwinął swoje skrzydła...
Natomiast wielokrotnie spotkałem się że forumowicze wymieniają "Nagaz" jako sprawdzoną firmę, podobno drogo, ale jak robią to zrobią dobrze i nie trzeba wracać w nieskończoność z poprawkami...(może lepiej zapłacić trochę więcej i mieć święty spokój niż zapłacić mniej i wracać jak bumerang...)  big_smile
pozdrawiam

8

ja znalazłem to http://www.eliasz.com.pl/

9

Wiele firm ma Koltec-Necam w swoich reklamach, ale z tego co się orientuje niewiele posiada oprogramowanie i interfejs, ajeszcze mniej potrafi to obsłużyć  :!:  Może tak jak CZESIO jakąś sprawdzoną firmę  :?:

10

Firma proton zwineła manatki i teraz ma firme na terenie niemiec.

11

Raczej nieopłacalna zabawa podjeżdżać za zachodnią granicę na serwis, zresztą słyszałem, że po tej stronie granicy nie byli najmocniejsi w serwisie tych instalacji  lol

12

Generalnie, to chyba mało popularna instalcja...

13

Popularna i to bardzo, ale w Holandii. U nas pojawia się przede wszystkim za sprawą importu autozłomu.  :wink:

14

serwis holenderskich instalacji LPG

Witam,
wciąż czytam powtarzające się pytania o serwis holenderskich instalacji LPG, więc dorzucę swoje namiary. Specjalizuję się w instalacjach Koltec Necam EGI GSI, ale robię również AG i pozostałe Holendry. Jeżeli masz problem śmiało możesz dzwonić 78 337 57 07 lub pisać koltec@kuk.biz.pl Polecam stronę www.koltec.implesite.pl[URL=http://www.koltec.implesite.pl]www.koltec.implesite.pl[/URL] gdzie po rejestracji można otrzymać bardzo wartościowy poradnik jak serwisować instalację Koltec.
Zapraszam smile