Temat: 1.6 Turbo pytania odnośnie instalacji LandiRenzo

Witam , jestem nowym posiadaczem autka z instalacja gazową LandiRenzo i mam dwa pytania , pierwsze dotyczy złego wskazywania wskażnika tzn gdy mam pelny zbiornik swieci sie tylko czerwona lampka a gdy pusty świecą wszystkie zielone , powiedziano mi że tak ma być i nic z tym nie da się zrobić ??? dodam że wskaznik na butli pokazuje ok , drugie gdy odpalam rano auto nie równo chodzi , szarpie silnikiem itp tak jak by paliwa nie dostawał gdy zapale i odrazu zgasze i znów zapale chodzi ok , byłem 3 razy na kompie coś tam ustawili ale dalej jest tak samo co może byc powodem ? dziękuje ze sugestie

2

Odp: 1.6 Turbo pytania odnośnie instalacji LandiRenzo

Co do wskazania poziomu paliwa(gazu) to powiedz tym swoim fachowcom że są debilami, należy w programie zmienić rodzaj czujnika, co do odpalania samochodu to albo zła regulacja albo coś z układem paliwowym

3

Właśnie jak smigam na benzynie nie ma zadnego problemu , tylko na gazie , i po nocy bo gdy rano odpalę nie równo chodzi , potem się to uspokoi i po południu gdy odpalam jest ok a więc bardzo długi postój mu coś miesza

4

Albo zabrudzenia wtryskiwaczy.

5

Auto stało tydzień ustawili , pośmigałem tydzień skończył sie gaz i znów to samo neutral:|:| , teraz jezdze na benzynie , i nawet teraz zderza się że jak rano zapalam ma chwile że nie równo chodzi i jak ruszam przerywa , czy do komory spalania może dostawać sie jakoś gaz i mu miesza ?

6

Krzychuziom napisał/a:

nawet teraz zderza się że jak rano zapalam ma chwile że nie równo chodzi i jak ruszam przerywa , czy do komory spalania może dostawać sie jakoś gaz i mu miesza ?

Tak, moze. Nalezy sprawdzic czy ktorys wtryskiwacz nie popuszcza gazu podczas pracy na Pb

7

Kolego sprawdź zapłon