26

Odp: Instalacja BRC

slodky napisał/a:
mihau napisał/a:

Laguny mk3   2.0 140  KM z salonową instalacją BRC Sequent palą w trasie przy normalnej jeździe  10.5-11 litrów gazu na setkę czyli tyle co bmw e36 328.BRC to gówno.

Tak się akurat składa że silniki 2.8 BMW są dość oszczędne, więc chyba z twoja wiedzą jest coś nie tak {czytaj: w głowie masz gówno} :mrgreen:


Tyle ,że te nieszczęsne 11 litrów to Laguna spaliła na trasie ,na której Mondeo mk3 1.8 125 KM schodziło poniżej 8 litów benzyny.
7,6 l/100 km( no góra 7,9) na tej trasie paliło. Po uwzględnieniu tego że taka Laguna benzyny średnio w trasie pali 8,5 l/100km ,a Mondeo 8 l/100km to benzyny w trasie gdzie Mondeo paliło 7,6 (no góra 7,9 )Laguna spaliła by 8,1 ( no góra 8,4) litra benzyny w przybliżeniu.
8,1 mnożąc przez te twoje 1,15-1,2 to wychodzi ,ze powinna była spalić 9,3 - 9,7 litra gazu ,a mnożąc 8,4  to wychodzi  9,7-10,1 litra gazu . A nigdy nie zeszła ponizej pułapu 10,4-10,7 litra gazu.

Tak więc nazywajmy rzeczy po imieniu.

27

Odp: Instalacja BRC

Tak więc nazywajmy rzeczy po imieniu.


Nazwałem rzeczy po imieniu wczoraj w innym twoim temacie -  pisałem o porównywaniu pojazdów różnych marek i pojemności ale do ciebie to nie dociera. Fakt jest taki że montując tą samą instalację do kilku takich samych aut flotowych, które niejednokrotnie mają przebieg rzędu 15 km {nówki sztuki}  uzyskuje się rozbieżne wyniki spalania a ty piszesz o różnych autach i różnych pojemnościach i chcesz podobnych wyników. Szkoda prądu na ciebie - pozdrawiam.

28

Odp: Instalacja BRC

Tak więc nazywajmy rzeczy po imieniu.


Nazwałem rzeczy po imieniu wczoraj w innym twoim temacie -  pisałem o porównywaniu pojazdów różnych marek i pojemności ale do ciebie to nie dociera. Fakt jest taki że montując tą samą instalację do kilku takich samych aut flotowych, które niejednokrotnie mają przebieg rzędu 15 km {nówki sztuki}  uzyskuje się rozbieżne wyniki spalania a ty piszesz o różnych autach i różnych pojemnościach i chcesz podobnych wyników.

mihau napisał/a:

7,6 l/100 km( no góra 7,9) na tej trasie paliło. Po uwzględnieniu tego że taka Laguna benzyny średnio w trasie pali 8,5 l/100km ,a Mondeo 8 l/100km to benzyny w trasie gdzie Mondeo paliło 7,6 (no góra 7,9 )Laguna spaliła by 8,1 ( no góra 8,4) litra benzyny w przybliżeniu.


Tak jak z sexem - jedni mogą godzinę a inni  "no góra "15 minut :mrgreen:

Szkoda prądu na ciebie - pozdrawiam

29

Odp: Instalacja BRC

slodky napisał/a:

- pisałem o porównywaniu pojazdów różnych marek i pojemności ale do ciebie to nie dociera.


Jeżeli Laguna 2.0 benzyny pali  X razy więcej niż Clio 1.6 benzyny  to gazu Laguna też powinna palić X razy więcej niż Clio gazu ,a tu wychodzi ,że z Prinsem Clio pali mniej gazu w stosunku do benzyny niż Laguna

slodky napisał/a:


Fakt jest taki że montując tą samą instalację do kilku takich samych aut flotowych, które niejednokrotnie mają przebieg rzędu 15 km {nówki sztuki}  uzyskuje się rozbieżne wyniki spalania a ty piszesz o różnych autach i różnych pojemnościach i chcesz podobnych wyników.

Różne spalania gazu czy różne stosunki spalania gazu do dotychczasowego spalania benzyny ?
W firmie kilka aut ,kilku kierowców ,mogło dojsć do przetasowania aut ,np. przed zakładaniem gazu mógł jeździć kierowca o innym stylu jazdy niż po zagazowaniu.

30

Odp: Instalacja BRC

Może , jeśli wtryski są stare i wypalone to auto będzie słabo chodziło na gazie . Jeżdżę na kolejnej instalacji BRC i nie mam problemów smile , a te wtryski to podczas instalacji montażysta powinien Tobie wymienić  smile .

Posty: 26 do 30 z 30

Strony Poprzednia 1 2

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum gazeo.pl →  - BRC / MTM → Instalacja BRC