1

Odp: jeep grand cherokee 2002 lpg problem

Podstawowe sprawy, kiedy był wymieniany filtr powietrza, filtr gazu, kable wysokiego napięcia, świece, kopułka, palec? Wygląda jak by była za bogata, lub za małą dawka gazu.

2

Odp: jeep grand cherokee 2002 lpg problem

lucas79 napisał/a:

nie mam pojecia kiedy, kupilem go trzy dni temu,od starszych ludzi ktorzy mnie uswiadamiali o tym ze tak sie dzieje ale oni tez nic nie wiedzieli na ten temat jak i co, dodam ze jest to angielski jeep bo ja mieszkam w anglii, a nie wiem czy wiesz ze ci angielscy fahowcy to o dupoe rozbic, matoly i tepaki, dlatego szukam tutaj pomocy,wiem tylko tyle ze instalacja ma 2 lata i mam na nia certyfikat...wiec od czego zaczac i jak to sprawdzic?wiem ze mam pociag powietrza na filtrze powietrza poniewaz na kopule brakuje jednej spinki ale to juz sprawdzalem trzymalac i dociskajac kopule...poradzcie cos..prosze i dziekuje z gory..

Pasuje naprawić ta obudowę filtra powietrza, może się zdarzyć że auto dostaje ża duzo tego powietrza i będzie robiło takie rzeczy. Pasowało by również wymienić filtr gazu. Ale nie napisałeś jaką masz dokładnie instalacje.

3

Odp: jeep grand cherokee 2002 lpg problem

Jak możesz to wrzuć foto spod maski.