Temat: Energy Gaz Polska Warszawa

Witam. Posiadam Leona Cupre R 225koni z 2004 roku i nosze się z zamiarem
montażu instalacji gazowej w Energy Gaz Polska w Warszawie,
Co sądzicie o tym warsztacie???
Pozdrawiam

2

Odp: Energy Gaz Polska Warszawa

Od siebie moge Ci ich serdecznie polecić, ostatnio zakładałem u nich gaz do Nissana Primery mojej żony (to już drugie auto gazowane u nich), minął może tydzień od montażu instalacji BRC a żona nawet nie rozróżnia czy jedzie na gazie czy na benzynie  :mrgreen: nie narzeka mi na nic więc jestem spokojny, o BRC się nie boje bo jeżdze już w swoim aucie ponad rok z tym systemem i daję radę! Zobacz sobie ich profil na facebook"u http://www.facebook.com/energygazpolska, na bieżaco wstawiają tam zdjęcia z montażu gazu w różnych autach, czasem trafiają im się niezłe rodzynki wiec nawet Twoja Cupra nie będzie stanowić żadnego problemu raczej dla nich  :wink: aż w szoku jestem do jakich aut ludzie zakładają gaz! No ale co zrobić, benzyna droga, a gaz tani i dobry to czemu nie!

3

korolka napisał/a:

Od siebie moge Ci ich serdecznie polecić, ostatnio zakładałem u nich gaz do Nissana Primery mojej żony (to już drugie auto gazowane u nich), minął może tydzień od montażu instalacji BRC a żona nawet nie rozróżnia czy jedzie na gazie czy na benzynie  :mrgreen: nie narzeka mi na nic więc jestem spokojny, o BRC się nie boje bo jeżdze już w swoim aucie ponad rok z tym systemem i daję radę! Zobacz sobie ich profil na facebook"u http://www.facebook.com/energygazpolska, na bieżaco wstawiają tam zdjęcia z montażu gazu w różnych autach, czasem trafiają im się niezłe rodzynki wiec nawet Twoja Cupra nie będzie stanowić żadnego problemu raczej dla nich  :wink: aż w szoku jestem do jakich aut ludzie zakładają gaz! No ale co zrobić, benzyna droga, a gaz tani i dobry to czemu nie!

Gratuluję, większość narzeka wystarczy poczytać www.lpg-forum.pl

4

to normalna sprawa na lpg forum, jakbyś się wczytał dokładnie w to forum to byś wiedział co się tam wyprawia, Nikoś wariat założyciel tego forum sam sobie na nim nagania klientów i przy okazji gada głupoty na wszystkie inne warsztaty... do tego jest tam cały temat w którym się wykłóca z właścicielką EGP o to że nie został przyjęty do nich do pracy hahaha więc są to jakieś prywatne porachunki

negatywne opinie o tym forum możecie znaleźć sami, ewentualnie mogę podesłać linki na pw, do tego uważajcie na warsztaty które tam polecają bo to albo pseudo biznes Nikosia albo jego kolesi  :mrgreen:

zobaczcie sobie galerie EGP http://egp.pl/galeria.htm i wytłumaczcie mi jak warsztat który ma ponad 600 samochodów w galerii może być nie polecany? sam osobiście uważam że mają ogromne doświadczenie i profesjonalne podejście, a w galerii nawet jest mój samochód!

5

korolka napisał/a:

uważajcie na warsztaty które tam polecają bo to albo pseudo biznes Nikosia albo jego kolesi

straszne łgarstwa płodzisz - tylko nie wiem czemu i po co.

6

nie mówię oczywiście o wszystkich warsztatach ale wejdź sobie sam i poczytaj jakie głupoty tam wypisują!!!

7

wiesz co - ja tam moderuję/adminuję od dość dawna i wiem co tam jest napisane, wiem też że nie jest prawdą to co napisałeś ( no może oprócz oceny osoby Nikodema smile )

8

Na lpg-forum wypowiadają się też osoby, które monotwały w EGP instalacje, nie czytałem postów Nikodema, bo mnie nie interesowały, poza tym widziałem zdjęcia z tych montaży, mam w swoim aucie LPG ale założone przez profesjonalistę z Mławy, na pierwszy rzut oka nie widać że jest LPG, auto jest doskonale zestrojone.
To co widziałem na zdjęciach przedstawiających instlacje założone w EGP to w mojej opinii zwykłe druciarstwo.

Co do:
zobaczcie sobie galerie EGP http://egp.pl/galeria.htm i wytłumaczcie mi jak warsztat który ma ponad 600 samochodów w galerii może być nie polecany? sam osobiście uważam że mają ogromne doświadczenie i profesjonalne podejście, a w galerii nawet jest mój samochód![/quote]

wężyki po 30cm?
wtryski leżą albo są prawie do góry nogami - kto tak montuje?
reduktory w miejscach, w których wygodnie i szybko je można zamontować?
dalej nie patrzyłem bo mi się śmiać chce, jak oglądam te zdjęcia z galerii, jednocześnie szkoda mi naiwniaków, którzy się dali nabrać na skuteczny marketing.

Opowiem wam jedną historię, szukałem kiedyś na forach warsztatu do wymiany rozrządu, znalazłem taki z dobrymi opiniami, pojechałem, wymienili, pasek, napinacz i pompę wody, za wszystko zapłaciłem 1500zł. Pasek, napinacz i pompa - 1000zł wymiana 500zł - pacjent to Passat 1.8T.
Ostatnio robiłem rozrząd w Audi A6 1.8 zapłaciłem 880zł - pod Warszawą - robocizna 300 zł reszta części.

W Passacie poczułem się "wydymany", tak sobie myślę z perpsepktywy czasu, na forum siedział "klakier" który pod różnymi pseudonimami zachwalał warsztat, bez obrazy korolka, ale myślę, że jesteś takim klakierem, jeśli nie właścicielką EGP.

ps
Pokaż zdjęcia z montażu, zobaczymy czy jest dobrze zrobiony

9

POLECAM ENERGY

Jak czytam słowo druciarze to jednoznacznie kieruje mnie do lpg forum i forum hondy, gdzie nikoś i jego przyjaciele , moderatorzy upluwali tę firmę. I wiecie co! Dobrze, że Was nie posłuchałem, bo bzdury wypisywaliście ..i raptem jeden pluje na Energy i od razu jakiś drugi się zjawia negatywnie i tak samo nastawiony! CZUJESZ SIĘ WYDYMANY BO CO? Wykonałes usługę w warsztacie, na oryginalnych częściach zakupionych legalnie i wystawili Ci fv i odporowadzili podatki !!! Czujesz się wydymany, chyba dlatego, ze musiałeś jechac poza Warszawę i robić to u jakiegoś Cześka. Przykro czytać, że takie bzdury wypisujecie i Klienci , niektórzy się nabiorą, chyba, że trafią na Wasze fora..to od razu się kapną, że jesteście ich konkurencją i nie macie roboty..wiec siedzicie i plujecie jadem. Tak tak, znam te firmę od lat i jak sobie zażyczycie coby mnie uwiarygodnić, mogę załączyć 3 linki do moich montaży. Jestem sosobą, która poleciła te zakład wielu osobom i żadna z nich się nie zawiodła. Piszę bo mnie krew zalewa, jak czytam takie oszczerstwa. Już nikt nie może nic dobrego napisać o danej firmie bo albo tajny agent albo jakiś tam klakier. To co trzeba Tylko Was słuchać, Was z LPG fORUM, CO SAMI SOBIE NAPĘDZACIE KLIENTÓW. Sam kiedyś będąc na serwisie gwarancyjnym słyszałem, że jakiś Klient mówił, ze jedzie od jakiegoś pajaca Nikodema, co do wysterował w jakiejś stodole robił a na koniec nie ma gwarancji i facet telefonu nie odbiera. Zastanówie się co wypisujecie, bo będzie kiedyś rzeczywiście ktoś potrzebował pomocy i przeczyta jakieś bzdury na Waszych forach i pojedzie na modlińską do jakiegoś magika...albo trafi na NIkosia. Zero firmy, tradycji, gwrancji, pewności czy jutro taki magiko odierze telefon! Na miły Bóg, ale mnie zdzaźniliście hahaha a nie jestem właścicielką, która to z pewności ""g""obchodzi. Bo Energy ma od lat swoich wiernych Klientów i takich co chcą tanio i byle gdzie nie potrzebują. I co ważne też kto mądry to sam sięupewni a nie będzie czytał waszych bzdur- wystarczy aby się zorientować co do Waszych intencji wchodząc na różne fora. Zmieniajcie chociaż niki, bo nudno się robi i jednoznacznie wskazuje na celowe i kierunkowe działaniez Waszej strony. Zagazowałem a propos 3 HONDY ACCORD 2.0- i pojechałem do Energy Gaz po tym jak ina nich na forum Hondy pluli. Bzdura Honda Witolin przywozi im samochody do roboty:)

10

Energy Gaz polecam

A pokarz mi inną taką firmę z takimi osiągnięciami, tyloma tysiącami prerobionych samochodów. O jakich Ty naiwniakach mówisz!!!! Bzdura http://www.egp.pl/galeria3.htm oglądaj i ucz cię jak jesteś poczatkującym monterem. Polecam Energy czy Wam się to podoba czy nie a naiwniakiem się byle komu nazywac nie dam!!!!

11

Re: Energy Gaz polecam

Piternurek napisał/a:

A pokarz mi inną taką firmę z takimi osiągnięciami, tyloma tysiącami prerobionych samochodów. O jakich Ty naiwniakach mówisz!!!! Bzdura http://www.egp.pl/galeria3.htm oglądaj i ucz cię jak jesteś poczatkującym monterem. Polecam Energy czy Wam się to podoba czy nie a naiwniakiem się byle komu nazywac nie dam!!!!

No właśnie obejrzałem te zdjęcia, montaże wołają o pomstę do nieba, nie czytałeś w ogóle mojego komentarza tylko zacząłeś wypiswyać bzdurne peany chwalebne na EGP.

W mojej opinii wężyki po 30cm, leżące wtryski albo niemalże do góry nogami, czy montaż reduktora praktycznie pod maską, wskazuje na to, że monterom się nie chce robić, a instalacja jest założona na sztukę, byle była, byle zgolić klienta i byle się wynosił, bo kolejny czeka. Takie jest moje zdanie.

Wrzuć zdjęcia tych trzech zamontowanych instalacji, niech je ludzie ocenią.

12

Struna napisał/a:

wiesz co - ja tam moderuję/adminuję od dość dawna i wiem co tam jest napisane, wiem też że nie jest prawdą to co napisałeś ( no może oprócz oceny osoby Nikodema smile )

Taaa.. To akurat pewne, że jeśli coś tam zostanie napisane co nie jest zgodne z linią partii - jest usuwane, w najlepszym razie przenoszone w miejsce, gdzie pies z kulawą nogą nie zagląda, a autor szykanowany warnami i banami.
Co do Nikodema - nie ośmieliłbym się na krytyczne uwagi, adminując forum, na którym u samej góry każdego ekranu wisi banner tego faceta, reklamujący jego szemrane usługi. Ale hipokryzja to twoja specjalność, więc w sumie wszystko się zgadza.

13

mówi to gość który pod ciemną gwiazdą katuje auta klientów smile

skończ te daremne szykany bo to żałosne

14

Panowie, temat innego forum proszę poruszać gdzie indziej, nie na tym forum.

15

Struna napisał/a:

mówi to gość który pod ciemną gwiazdą katuje auta klientów smile

skończ te daremne szykany bo to żałosne

Nie ma to jak sytuacja w której kretyn rozpowszechnia nieklejące się do rzeczywistości bzdury rozpowszechniane przez innego kretyna... Szkoda że przystajesz do takiego modelu.

16

modelu którego jesteś ikoną

17

Nie, zakompleksiony człowieczku. Możesz mi zarzucać ostry język i mało tolerancyjną postawę w stosunku do debilizmu i nieuctwa, ale nie zarzucisz mi rozpowszechniania bzdur. Natomiast w swojej praktyce nie tylko zezwalasz na takie zachowania, ale jeszcze sam je powielasz. Także swój nieco mroźny (poniżej zera) poziom retoryczny schowaj sobie na spotkania z takimi jak ty hipokrytami.

18

słów wiele ale treści i sensu zero - jest forma, tak trzymaj smile

Do moderatora - jeśli guru S chce jeszcze popultać to lepiej kawałek wydzielić, bo mało ma to wspólnego z tematem, a jak już się spultał to może do kosza z tymi wywodami smile