1

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

Ostrożnie z Lanosami, nie jednego gazownika potrafią skutecznie "rozłożyć". Konieczne sekwencja? Może warto się zastanowić nad zwykłym systemem?

2

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

Mam pewne obiekcje czy te wtryskiwacze będą odpowiednio szybkie do Lanosa...

3

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

Listwa Matrix. Jeśli gazownik jest pewien, że będzie ok. to montuj. Jeśli będzie źle to najwyżej zdemontuje instalację i odda pieniądze.

4

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

Eee. Nie tak. Po cholerę ryzykować użeraniem się z gazownikiem? Akurat silnik 1.5 16v jest bezproblemowy, wały robi 1.6 16v - kompletnie inaczej sterowany. Natomiast kilka uwag bym miał w tyle głowy wybierając zakład:

- Won z reduktorem Tomasetto. Rozumiem, że koleś rekomenduje Alaskę. Nie do tego auta - tu trzeba ciśnieniowego betonu, dobrym wariantem będzie Stag AC R-01.

- Wtryskiwacze nie tylko nieco wolne, ale jeszcze w dodatku niedopracowane pod kątem korekcji temperaturowej w rodzimym sterowniku Stag... żenada. Polecam Hana, matrixy od biedy też ujdą, choć korekcje termiczne w nich to paskudztwo z racji wielkiej masy korpusu listwy i dużych różnic w wydatku w funkcji temperatury.

- W fazie rozgrzewania silnik może realizować strategie wzbogacania dTPS, które będą generowały szarpanie po przejściu na gaz - trzeba to umiejętnie wygasić odpowiednim strojeniem.

5

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

Powiedziałem wszystko co miałem do powiedzenia.

6

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

Sambor, przeczytaj mój przedostatni post i powiedz gdzie jest cwaniacki i czego mu brakuje do kompletnego zrozumienia tematu?? Niekoniecznie wszyscy muszą mieć czas do tego żeby zawracać dziesięć razy do tego samego jak Ty ze swoimi pytaniami.

7

Odp: Daewoo Lanos 1.5 16V LPG

W kolektorze dolotowym. Zwrócić uwagę, żeby podczas wiercenie wióry nie dostały się do cylindrów.