1

Temat: Wtryskiwacze AC 01 czy REGi ?

Witam.

Posiadam auto Opla Vectrę 3.0 v6 z ok 200 konnym motorem.

Padły mi wtryski valtek czerwone i chce je zmienić na inne, mam okrojony budżet i zastanawiałem się nad REGami lub AC 01 czy one podołają mojemu silnikowi ?

Niestety przy wymianie wtrysków na REGi będę musiał trochę przedłużyć węże, aktualnie mam 25 cm a będą musiały być o ok. 10 cm. dłuższe bo ze względu na swoją budowę REGi zajmują trochę więcej miejsca i tam gdzie mam zamontowane VALTki nie wejdą.
Komputer gazowy u mnie to Zavoli Alisee.
Przy wymianie na AC 01 nie będę miał konieczności przedłużania ale czy one są dobre i mój komputer podoła im i czy nie będzie problemów.

Czy może polecacie jakieś inne wtryski w rozsądnej cenie.
Wyprzedzając odpowiedzi na HANy mnie nie stać.

2

Odp: Wtryskiwacze AC 01 czy REGi ?

ACR01 są całkiem dobre.

3

Odp: Wtryskiwacze AC 01 czy REGi ?

Re: Wtryskiwacze AC 01 czy REGi ?

WITAM
A czy masz mozliwość w oprogramowaniu taki rodzaj listwy AC W01 to tez jest ważnie

potryk napisał/a:

Witam.

Posiadam auto Opla Vectrę 3.0 v6 z ok 200 konnym motorem.

Padły mi wtryski valtek czerwone i chce je zmienić na inne, mam okrojony budżet i zastanawiałem się nad REGami lub AC 01 czy one podołają mojemu silnikowi ?

Niestety przy wymianie wtrysków na REGi będę musiał trochę przedłużyć węże, aktualnie mam 25 cm a będą musiały być o ok. 10 cm. dłuższe bo ze względu na swoją budowę REGi zajmują trochę więcej miejsca i tam gdzie mam zamontowane VALTki nie wejdą.
Komputer gazowy u mnie to Zavoli Alisee.
Przy wymianie na AC 01 nie będę miał konieczności przedłużania ale czy one są dobre i mój komputer podoła im i czy nie będzie problemów.

Czy może polecacie jakieś inne wtryski w rozsądnej cenie.
Wyprzedzając odpowiedzi na HANy mnie nie stać.