Temat: Audi a3 1.8T AGU LPi, LPfi czy liquidSI co lepsze?

Witam,

chce jak najlepszą instalację, dlatego myśle wtrysku fazy ciekłej Vialle. Pytanie która: LPi, LPfi czy liquidSI.

1. Martwi mnie brak filtrów, pomijając tez w pompie (LPi/LPfi), importer twierdzi że można dokupić koncowkę do tankowania z bronzu ktora filtruje gaz w trakcie tankowania - jak to ma działać?

2. Kolejny temat to to że do pracy mam 4km, a wg. LTA Polonia auto do ok 30 stopni i tak pracuje na benzynie, poza dojazdami do pracy dużo jeżdżę.

3. LiquidSi czy pompa tu też "wyje"?

4. LiquidSI jest tańsza ale czy nie gorsza? plus to normalny zbiornik LPG pytanie jak duży się zmieści tak aby podloga bagażnika byla rowna(w LTA Polonia Pani odbierająca telefony powiedziala że to ja muszę wiedzieć jaki zbiornik mi się zmieści do wnęki na kolo zapasowe, a tą firmę polecił mi importer Vialle)

Liczę że mi pomożecie!!

2

Odp: Audi a3 1.8T AGU LPi, LPfi czy liquidSI co lepsze?

A gdyby tak zarzucił Pan myślenie o wtrysku ciekłym, który może na papierze jest lepszy, choć w praktyce to sprawa dyskusyjna, i skierował zainteresowanie w kierunku instalacji wtrysku fazy lotnej, która będzie pewna, parametry jej działania edytowalne w pełnym zakresie, serwis dostępny bez większych problemów?
Przymierzanie się z (dyskusyjnej skuteczności) armatą do komara - to jest porównanie które mi się narzuca...