1

Temat: Krotkie pytanie o BMW e34 i instalacje

Witam
Mam BMW e34 3,5L 211HP 6cylindrow w rzedzie
Jaka instalacja by do tego byla trafiona w dziesięć by problemow bylo jak najmniej no i czy motor ten nadaje sie na gaz, pozdrawiam

2

Odp: Krotkie pytanie o BMW e34 i instalacje

Z tego co się orientuję ten model BMW nie powinien sprawiać większych problemów o ile dobierzesz odpowiednią instalację. Na pewno nie polecam zwykłego systemu z mixerem...

3

no wiec czym jest zwykly system z mixerem
odpowiednia byla by bardziej 4 czy 5 gen. ?
oczywiscie ludzie z serwisu dobiara instalacje najlepsza wg swojego asortymentu
Ja chcialbym sie dowiedziec jaka jest najlepsza dla tego modelu a nie z czyjegos asortymentu
Moze ktos moglby podac jakies konkretne modele
Dzieki za odp

4

może podałbyś jakieś oznaczenie silnika rocznik  :?:  jeżeli chcesz się cieszyć jazdą to napewno instalka 4"tej generacji  big_smile

5

Rocznik 1988 ; ale zadbany smile - lepszy niz nie jeden 10 lat nowszy
nie mam oznaczen silnika
dlaczego 4 nie 5?
5 jest ogolnie gorsza? - jak wyglada zurzycie gazu, lepsze parametry sie uzzyskuje czy jak?
pozdrawiam

6

Nie wątpię, że lepszy i to pod wieloma względami. Czwarta generacja to jest sekwencyjny wtrysk gazu w fazie lotnej, a piąta w fazie ciekłej. Ta pierwsza jest układem w pewien sposób uniwersalnym, kalibrowanym do silnika w którym warsztat ją zamontował, druga natomiast jest technologicznie bardziej skomplikowana i kity montażowe, są dedykowane pod konkretne auto, rocznik itp., przez co także znacznie droższa.  big_smile

7

Myślę, że odpowiednio dobrana instalacja 4-tej generacji byłaby w sam raz, natomiast 5-ta gen. to chyba przerost formy nad treścią...

8

I to miałem na myśli  big_smile

9

:wink:  big_smile