Temat: Skoda Roomster

Witam. Potrzebuję pomocy fachowców i zwracam się do was Drodzy Forumowicze.
Mam Skodę Roomster 1,4 (63kW). Auto z 2008r., na aktualnie 30 000 km, mam go od nowości. W związku ze zmianą pracy, muszę przygotować się na duże przebiegi i konieczne jest założenie gazu w moim Roomsterku. Podzwoniłem po firmach i mam dylemat. Jeden z gazowników, cieszący się super opinią w internecie (auto gaz Rogowski Snopków koło Lublina), proponuje mi jakąś super instalację, ale aż za 3500 zł. Inny z kolei - też dobre noty w necie - (PLANIPLASTIC Ireneusz Moćko Lublin, ul. Firlejowska), proponuje mi instancję Zavolli, za 2350 zł z zaworem pod klapką wlewu paliwa.
Co Drodzy Forumowicze polecacie  do mojego auta. Kwota 3500 zł wydaje mi się duża, rocznie będę przejeżdżał ok. 12 000 km.
Z góry dzięki z pomoc. Marek.

2

Odp: Skoda Roomster

Średnia roczna jest przeciętna dość, ale i tak po jakimś czasie instalacja Ci się zwróci. Jeśli też chcesz mieć swoją Skodę przez długie lata, to nie oszczędzaj na instalacji gazowej i przede wszystkim znajdź porządnego gazownika !
Polecę Ci przede wszystkim jakieś podzespoły ze Stag "a, a najbardziej sterowniki, będzie dobry Qbox do 1.4, listwa wtryskowa W-01 też do tego silnika się piszę. wink

3

Odp: Skoda Roomster

Czyli średnią wyrabiasz, więc lpg powinno Ci się zwrócić coś właśnie po ok. 12 miesiącach( na 1000km oszczędzasz średnio ok. 195zł x 12 miesięcy  = 2350zł). Możesz założyć instalację STAG-a są one bardzo dobre, a cenowo to powinieneś zmieścić się u nich w przedziale 2500-2700 max. Pozdrawiam smile

4

Odp: Skoda Roomster

Jasne obliczenia..  smile  Sympatycznie, że chciało Ci się to liczyć i przedstawić!
W tej cenie myślę, że Stag jest siebie wart. Pewna i trwała inwestycja! wink

5

Odp: Skoda Roomster

Hhaha wrobel90 czy to ironia, prościej nie mogłem już policzyć, ale się postarałem ^^