Temat: Audi a4 1,8 T co zamontowac

Witam,

Słyszałam od koleżanek różne opinie na temat LPG, jakieś nieprzekonane są do tego. A wy co polecacie do mojego autka ? ( jak w tytule ). rocznik 2004 wink

2

Odp: Audi a4 1,8 T co zamontowac

Bo do LPG trzeba dorosnąć;) Tu to na pewno sekwencję, ja bym polecił zestaw od BRC Sequent 24, reduktor genius MB. Cały zestaw na rynku stoi między 2500 a 3000 zł, poszukaj warsztatów autoryzowanych przez CZAKRAM.

3

Odp: Audi a4 1,8 T co zamontowac

Poszukałam w internecie- są trzy takie w Warszawie autoryzowane serwisy - Eco Tech, Energy Gaz i Autkogaz - jakieś opinie o nich?

4

Odp: Audi a4 1,8 T co zamontowac

Super autko z potencjałem smile, proponyję AC Qbox z wtryskami Hana i reduktorem AC R01 250

5

Odp: Audi a4 1,8 T co zamontowac

Fakt autko ma potencjał;) Co do warsztatu ja bym Ci polecił Energy Gaz, znam ich trochę więc śmiało możesz tam jechać. Jak chcesz więcej info to pisz do mnie na priv. Co do STAGA to jest problem że to jest składak, wszystko zależy od tego jakie Ci wtryski ktoś Ci wsadzi... W BRC masz gotowy zestaw, u Ciebie wystarczy Sequent 24, zamontujesz za około 2800 za całość.

6

Odp: Audi a4 1,8 T co zamontowac

Podjechałam do nich wczoraj i troche się dopytałam , polecai mi BRC tak jak Ty także chyba sie zdecyduje. Dzieki, dam znać po wink