1

Temat: Instalacja Suzuki

Jestem posiadaczem samochodu Suzuki Liana rocznik 2005 silnik benzynowy 1.6 78 kW 106 KM napęd na przód, zastanawiam się nad założeniem LPG  z tąd moje pytanie czy i jaką instalację gazową założyć. Dzisiaj byłem u gazownika i polecił mi taki zestaw: wtryski Baraccuda, reduktor KME Silver, układ elektroniczny Qbox lub Goo Fast plus lubryfikacja. Za taki zestawik miałem powiedziane około 2500 złotych. Proszę o wasze rady i opinie o przedstawionym przeze mnie zestawie.

2

Odp: Instalacja Suzuki

Warto zastanowić się nad instalacją BRC sequent 32 smile , cena jest podobna a i podzespoły jednego producenta .

3

Odp: Instalacja Suzuki

Hmm uważam że Lovato Smart będzie dużo lepsze cena około 2300 można się potargować zapewne , posiada się na nią gwarancje i jest to sprawdzony system, oczywiście też pokusił bym się o lubryfikacje , Kwestia wyboru  gazownika to też ważny element.

4

Odp: Instalacja Suzuki

[QUOTE=Plusmen;n31240]Hmm uważam że Lovato Smart będzie dużo lepsze cena około 2300 można się potargować zapewne , posiada się na nią gwarancje i jest to sprawdzony system, oczywiście też pokusił bym się o lubryfikacje , Kwestia wyboru gazownika to też ważny element.[/QUOTE]

Mam złe doświadczenia z tą firmą , za dużo nerwów kosztowała mnie ciągła regulacja intalacji w serwisie sad .