Temat: Instalacja do Renault Laguny ?

Po roku jazdy chciałbym zagazować moje Renoo jaką instalację polecacie ? Renault Laguna Silnik 1.8 120 km ? 2006 r ?

2

Odp: Instalacja do Renault Laguny ?

Bardzo dobry pomysł z gazem po co przepłacać a przy dzisiejszych cenach gazu 1.73 szybko się zwraca. Wystarczy najprostsza skuteczna instalacja Lovato Smart . Przed zagazowaniem jak zawsze proponuje dobrze sprawdzić auto .

3

Odp: Instalacja do Renault Laguny ?

Skoro już samochód znasz, wiesz jak się zachowuje,jaki jest stan silnika to możesz śmiało gazować. Ja Ci z własnego doświadczenia mogę polecić BRC. Zrobiłem na niej już z 50 tys. km i wszystko działa jak należy. Zdecydowałem się bo jest najbardziej wytrzymała na rynku. Spokojnie da się zrobić na niej 150 tys i więcej, podczas gdy konkurencja podaje do 100, góra 120 tys. U siebie mam sekwencje 24 ale wiem że jest teraz nowsza wersja Sequent 32

4

Odp: Instalacja do Renault Laguny ?

Ja proponuję LPG Techa 324Obd lub Staga Qbox`a

5

Odp: Instalacja do Renault Laguny ?

[QUOTE=Belator;n31297]Po roku jazdy chciałbym zagazować moje Renoo jaką instalację polecacie ? Renault Laguna Silnik 1.8 120 km ? 2006 r ? [/QUOTE]

Spokojnie możesz myśleć nad brc sq 32, wszystkie podzespoły mają jednego producenta. Dobry gazownik dobrze to zestroi i będziesz na pewno zadowolony. Pozdrawiam.