1

Temat: SUBARU i LPG BRC

Mój nowy nabytek Subaru Forester 2.0 XT, zagazowany w zakładzie Czakramu - instalacja BRC SQ. Też był kiedyś temat, nie pamiętam czy tyu, że nie bardzo można to auto gazować. Jak widać można i na gazie też sprawuje się całkiem nieźle.

2

Odp: SUBARU i LPG BRC

Sory za odświeżenie tematu ale mam pytanie. Jak to auto się spisywało z tą instalacją ? użytkujesz go nadal czy już nie ?. Dodatkowo pod ten silnik podeszłaby teraz sq32 bez problemów ?

3

Odp: SUBARU i LPG BRC

Jeśli w tym autku jednostka o którą pytasz jest na wtrysku wielopunktowym pośrednim to bez problemu można zakładać system BRC Sequent 32 plus system lubryfikacji.

4

Odp: SUBARU i LPG BRC

Masz 100% pewności? Przepraszam, że się tak dopytuję, ale od dziecka mam taką wadę. W każdym razie przynajmniej niejedna osoba mówi, że to wada.

5

Odp: SUBARU i LPG BRC

Kolego bez problemu. Jeżeli jeździ na benzynie i nie jest to wtrysk bezpośredni to można i trzeba żeby nie wspierać darmozjadów. Zawsze połowa kasy zostanie ci w kieszeni przy tankowaniu.
Subaru na gazie jeździ bez problemu. Tyle ze brc to dosyć drogie instalacje i drogie serwisy. Sa na rynku tak samo dobre instalacje Polskie. Trzeba tylko kogos kto nie piekł dzień wcześniej chleba zanim wziął się za montaże

6

Odp: SUBARU i LPG BRC

[QUOTE=PIKNIK9;n33452]Jeśli w tym autku jednostka o którą pytasz jest na wtrysku wielopunktowym pośrednim to bez problemu można zakładać system BRC Sequent 32 plus system lubryfikacji.[/QUOTE]
Tak jest na wielopunkcie. Czyli można się pokusić o to auto i zakręcić za lpg. Znajomy chce mi sprzedać w dobrych pieniążkach, a mam gazownika, który właśnie montuje BRC.

7

Odp: SUBARU i LPG BRC

Poszperajcie w tym temacie w Internecie. Według mnie to jest naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.