Temat: Smróg gazu podczas postoju

Mam nową istalację ok 2 tygodniu. Problemem jest woń gazu podczasa postoju. Nie jest to zawsze ale czasami się zdarza. Sygnalizowałem to już w warsztacie oni sprawdzali, podokręcali i niestety problem nadal . Zaczęli mi wciskać kity, że  tak czasdem może być,m że niby auto nie zawszew spala całkowicie itp. itd. Jest to dla mnie dziwne, że poprzednio 5 lat miałem auto  na LPG i nigdy nic nie było czuć. Co robić z takim zakładem ? Chwilowo jeszcze nie chce pisac dokładnie nazwy to zakład któy tu sai.ę na forum reklamuje.

2

Odp: Smróg gazu podczas postoju

Nikt nic nie doradzi ?

3

Odp: Smróg gazu podczas postoju

Zostaw auto do sprawdzenia/naprawy do skutku. Czujesz gaz w jakiejś konkretnej sytuacji? np. zaraz po włączeni się gazu?

4

Odp: Smróg gazu podczas postoju

hej. mam podobny problem tyle że u mnie czuć gazem najczęściej jak jadę niskimi prędkościami. przeważnie kiedy jadę około 20-30 drogami wewnętrznymi. chwilę pojeżdżę tak wolno i zaczyna śmierdzieć. nie jakoś bardzo tylko delikatnie zaczyna być wyczuwalny zapach gazu. wiecie może co to może być? Jak cisnę po 80-90 to wszystko jest w porządku...

5

Odp: Smróg gazu podczas postoju

Bez sprawdzenia w warsztacie chyba się nie obejdzie, jest sporo elementów w instalacji, gdzie może wystąpić nieszczelność.

6

Odp: Smróg gazu podczas postoju

Tzn? Proszę podpowiedz mi coś gdzie najczęściej to się może pojawiać? Może się obejdzie bez warsztatu? tongue

7

Odp: Smróg gazu podczas postoju

No nic... szukam warsztatu żeby go w takim razie gdzieś podstawić żeby mi to zprawdzili. Macie może jakieś propozycje gdzieś w okolicach Warszawy?

8

Odp: Smróg gazu podczas postoju

Możesz poszukać po prostu na necie. Ja osobiście polecam EGP albo autogaz w Wesołej ale EGP moim zdaniem konkretniejsze wink

9

Odp: Smróg gazu podczas postoju

No właśnie pisałem i do nich i jeszcze do 2 innych warsztatów. Chyba niedługo podstawię do nich samochód bo jak rozmawiamy to wydają się najkonkretniejsi.

10

Odp: Smróg gazu podczas postoju

Gaz może wyciekać z wielu miejsc. Nie da się określić nie mając auta.

11

Odp: Smróg gazu podczas postoju

No właśnie sprawa już jest zakończona. Rzeczywiście było rozszczelnienie ale podstawiłem do warsztatu EGP i mi naprawili praktycznie na miejscu. Dzięki za podpowiedzi wink