1

Temat: nie przełancza na gaz stag 300-6 plus

Witam Pojawił się u mnie.
Problem braku przełanczania na gaz tzn. centralka przełancza a poźniej rozłancza tak jak by nie było gazu bibczy wogóle nie słychać aby zawòr w butli sie otwarł. Zbiorkmik prawie pełny jakieś 30l/38. Do tej pory problemu nie było tydzień temu sie to pojawiło zaraz po zatankowaniu ale po trzech uruchomieniach wróciło do normy. Teraz tzn w sobotę zatankowałem i pojawił sie ten sam problem ale po chwili wróciło do normy. Dziś normalnie odpaliłem przełączył na gaz ale po jakieś godz jeżdzenia po wyłączeniu silnika i odpaleniu po jakiś 5 min auto nie przełacza na gwz sugeruje brak gazu. Czy to mogą do wymiany filtry czy coś innego tj czujnik ciśnienia gazu.
auto: Dodge Grand Caravan
Instalacja Stag 300-6 plus magic jet III reduktor wtryski magic jet

2

Odp: nie przełancza na gaz stag 300-6 plus

Dodam tylko że zaraz to ustąpilo i wszystko działało lecz zauważyłem że wskaźnik ilości gazu tak jakby trochę źle wskazywał zamiast czerwonej kropki to wskazywał 3 zielone i po pewnym czasie wskazywanie ilości gazu wróciło do normy.
Lecz po 4 dniach znowu się zepsuło.

3

Odp: nie przełancza na gaz stag 300-6 plus

W sobote zmobilizowałem sie i dostałem się do elementów instalacji gazowej. Usterka usunięta okazało się że urwał się kabelek od elektrozaworu przy reduktorze a że schowany w zderzaku nie było to widać(musiałem zdjąć zderzak). Wszystko działa.

4

Odp: nie przełancza na gaz stag 300-6 plus

Super, gratuluję smile