1

Temat: Prawo jazdy

Moja żona chciałaby się zapisać na kurs prawa jazdy. O ile jazdę ma raczej opanowaną, bo trochę jeździła przy mnie o tyle gorzej jest z testami. Podobno są trudniejsze, czasu mniej i wielokrotnego wyboru? Zdawał ktoś może niedawno? Czego można się spodziewać?

2

Odp: Prawo jazdy

Jest trudniej niż kiedyś, ale nie dramatyzowałbym. Fakt, jest wiele pytań podchwytliwych, nieintuicyjnych itd, ale i tak uważam, że jest lepiej niż kiedyś. Każdy kto podejdzie do tego na poważnie, poświęci trochę czasu na naukę - z pewnością zda. A jeżeli chodzi o teorię, to tutaj możesz się spróbować: [URL]http://www.ltesty.pl/testy/[/URL] 32 pytania, takie same jak na egzaminie. Podobnie jak ilość czasu. Po zarejestrowaniu masz możliwość zrobić 300 pytań. W sumie pytań na kat B jest ponad 1500.

3

Odp: Prawo jazdy

Fakt jest taki że jak człowiek usiądzie i będzie się uczył z dobrego źródła.

4

Odp: Prawo jazdy

Teraz zdać jest trudniej bo oni w ten sposób na ans zarabiają hmm.

5

Odp: Prawo jazdy

Jeszcze zależy w którym mieście smile. W tych większych faktycznie są problemy ale w mniejszych miasteczkach jest raczej spokojnie...

6

Odp: Prawo jazdy

Jak sie jest kretynem to faktycznie się nie zdaje, w innym wypadku raczej problemów brak tongue.

7

Odp: Prawo jazdy

Akurat testy to pikuś przy jeździe praktycznej big_smile.

8

Odp: Prawo jazdy

Zalezy tez jak na to patrzeć big_smile.

9

Odp: Prawo jazdy

Nie rozumiem jednej rzeczy - jak można nie mieć problemu z praktyką a mieć z testami? Można powiedzieć, że to dla mnie coś niepojętego. Z góry dziękuję za wszelkie wyjaśnienia.

10

Odp: Prawo jazdy

Witam! Zdałem prawo jazdy w Wielkiej Brytanii i zastanawiam się czy potrzebne jest wypełnienie jakichś dokumentów, żeby móc jeździć w Polsce? Jeżeli tak, to podejrzewam, że będą problemy językowe w umowach. Myślę, że będzie potrzebne wtedy tłumaczenie przysięgłe (link usunięty), ponieważ są to bardzo ważne dokumenty.

11

Odp: Prawo jazdy

Teraz można brać masę dodatkowych godzin w niskiej cenie więc zdać chyba akurat już nie jest problemem ^^.

12

Odp: Prawo jazdy

Ale co z tego że można skoro nie powinno być w ogóle takiej potrzeby... ?