Temat: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

Witam, jestem tu nowy. Zarejestrowałem się, bo będę gazował auto. Mam takie: Honda CR-V2, 155 KM. Wiem, że to nie jest bezpośredni wtrysk.
MOntażysta polecił mi:

Zenit pro + herculesy wtryskiwacze + tur

blue box + herculesy + tur

wlew we wlewie benzyny. Która opcja lepsza?

2

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

Zdecydowanie obie opcje są bardzo dobre. To polskie sprawdzone instalki. Kwestia montera./ Tur też dobry reduktor. wlew we wlewie benzyny jest wygodniejszy. Na oba sterowniki zenita pro i blue boxa masz 5 lat gwarancji, jeśli mnie pamięc nie myli. Do Twojego motoru to będzie bardzo idealna rozwiązanie.

3

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

To się zgadza, na stronie sprawdzałem i mają po 5 lat. Gazownik mówił jednak, że nie ma na nie reklamacji, więc sądzę, że nie będę z niej korzystał w ogóle. A wtryskiwacze hercules? Też coś o nich powiesz? Kiedyś miałem hany, ale teraz mi odradzają w warsztacie. ponoć to już nie ta sama jakość??

4

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

Nie dziwię się, że odradzają. No nie są fatalne, ale na pewno do dawnej świetności im daleko. Po prostu. Są inne wtryskiwacze, które stanęły na podium. Na nim na pewno jest Hercules, o którego pytasz. Numero uno jak dla mnie. Długo pojeżdżą. Lepiej do nich dopłacić i cieszyć się dłuższą jazdą niż kupować średniej jakości wtryskiwacz i szybko zmieniać.

5

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

No ok, rozumiem, rozumiem. Gazownik herculesy też poleca. mówił też o jakiejś bardziej budżetowej wersji Blue, ale wybieram tę podstawową z górnej półki. Naprawdę liczę, że teraz inwestując w montaż będę miał spokojną jazdę. Bo na tym mi zależy.

6

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

Obejrzyj, może Cię zainteresuje. Pierwsza instalka testowana przez kogoś z branży moto: https://www.youtube.com/watch?v=083gXla … IAldSA2caA (link usunięty)

7

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

Ten filmik też widziałem. Nie chcę, żeby auto traciło moc, a jak widać nie traci, to mnie przekonuje. Między innymi to. W sumie to obala mity ten film. Spoko. Jestem zdecydowany praktycznie na Blue Boxa jednak.

8

Odp: Zenit pro czy blue box? co polecicie?

I kiedy montujesz? i gdzie?