1

Temat: Citroen C4 Instalacja Gazowa .

Chcę zainstalować instalacje gazową do Citroena C4 Silnik 1.6 THP 2011R auto zakupiłem krajowe sprawdzone jak wygląda montaż instalacji i jak jest z jej eksploatacją ? I na jaką instalacje się zdecydować ?

2

Odp: Citroen C4 Instalacja Gazowa .

Bardzo dobrym wyborem będzie instalacja Lovato Smart silnik bardzo dobrze reaguje na gaz i nie ma z nim żadnych problemów . Podstawa to sprawdzić auto przed montażem i skorzystać z usług dobrego gazownika .

3

Odp: Citroen C4 Instalacja Gazowa .

Silnik w sumie nie jest zbytnio wymagający więc pewnie większość instalacji sobie z nim poradzi. Pytanie w co celujesz najlepiej? Możesz spokojnie założyć do niego Brc Kit Alba, moim zdaniem wystarczy. Oczywiście jak pisał kolega wyżej skorzystaj najlepiej z usług jakiegoś sprawdzonego gazownika, który wie co robi.. Co do samej eksploatacji to serwis, wymiana filtrów co jakieś 15tys km i w sumie to tyle..

4

Odp: Citroen C4 Instalacja Gazowa .

Dobry gazownik to podstawa, jak gość nie ma pojęcia to nawet najlepszy zestaw będzie do kitu. Nie wiem jak z tym silnikiem ale pamiętam że w c4 miałem zestaw optima i sprawdził się doskonale

5

Odp: Citroen C4 Instalacja Gazowa .

Kolega w Peugeot ma ten silnik i zamontował do niego instalację Zavoli. Przyznam szczerze, że za dużo o niej nie słyszałem ale okazuję się, że są to bardzo dobre instalacje na podzespołach BRC. Co do silników do akurat typowe ich usterki nie są powiązane w żaden sposób z lpg, więc śmiało możesz zakładać.

Odp: Citroen C4 Instalacja Gazowa .

[QUOTE=mikol;n33113]Chcę zainstalować instalacje gazową do Citroena C4 Silnik 1.6 THP 2011R auto zakupiłem krajowe sprawdzone jak wygląda montaż instalacji i jak jest z jej eksploatacją ? I na jaką instalacje się zdecydować ?[/QUOTE]

Do Citroena C4 z takim silnikiem polecam zestaw składający się z reduktora AC R01 150, elektroniki AC STAG 400-4 DPI i wtryskiwaczy AC W03. Niestety jest to samochód z bezpośrednim wtryskiem benzyny, dlatego też zawsze będzie trochę jej spalał.