1

Temat: Kontrolka GAS

[COLOR=#353C41][FONT=Roboto][SIZE=14px]Zakupiłem jakiś czas temu megane II phII 1.6 2006 rok sprowadzona z Holandii. Śmiem twierdzić, że instalacja gazowa EUROGAS jest fabryczna, mam książkę od gazu(po ich niejszemu) i widnieje w niej data 16.02.2006, auto w 14.03.2006 roku zbudowane ( dziwne troche neutral ). Chyba komputer nie ogarnia, że jest gaz bo ubywa niby paliwo, po zatankowaniu pokazuje faktyczny stan, to wyczytałem, że to normalne, jednak wątpię że były właściciel przez tyle lat nic z tym nie zrobił, auto długo prądu nie miało. Jednak zauważyłem że jest coś takiego jak kontrolka GAS na desce. Trochę poszukałem i nie znalazłem za dużo. W jaki sposób można kontrolkę uaktywnić? Czy uaktywnienie kontrolki sprawi, że komputer nie będzie myślał że jadę na paliwie? [/SIZE][/FONT][/COLOR]

[COLOR=#353C41][FONT=Roboto][SIZE=14px]PS: Jak włączyć test wskazówek? Trzymanie przycisku na prawej manetce i przycisku START/STOP nie działa, ale to chyba w ph1 działa. Nie znalazłem nic o ph2. Nie posiadam przycisków koło zegarów.

Przepraszsam jeśli wybrałem zły dział neutral [/SIZE][/FONT][/COLOR]