1

Temat: Cena gazu

Czy ma ktoś może mi powiedzieć,  jakie są prognozy co do ceny gazu.

2

Odp: Cena gazu

Jak co roku, na razie niewiele się zmieni a na początku roku powinna zacząć spadać, no chyba że benzyna zdrożeje ...:)

3

Odp: Cena gazu

Ja 2 dni temu widziałem na stacji "karfura"1,99

4 (edytowany przez n88 17.12.2018 20:36:31)

Odp: Cena gazu

Tankowalam na jednej ze stacji w Kielcach, cena była owszem atrakcyjna ale jakość. ....mój mechanik doszedł wreszcie do wniosku, że przyczyną ciągłej wymiany wtryskiwaczy jest jakość gazu, uważacie,  ze może mieć to związek?

5

Odp: Cena gazu

To chyba oczywiste że jak lejesz badziewie to wtryskiwacze się kleją. Dobrego gazu to nie znajdziesz w Kielcach big_smile

6

Odp: Cena gazu

Masz coś do Kielc,  czy to taki żarcik?

7

Odp: Cena gazu

Ale tak na poważnie to nie zawsze drogi gaz znaczy dobry, ale różnych ,,Karfurów,, nie polecam

8

Odp: Cena gazu

A może wybierać gaz ze stacji renomowanych koncernów?  uważacie, ze tam jest lepsza jakość gazu?

9

Odp: Cena gazu

ostatnio przy serwisach filtry nie są wcale tragiczne, 15 tys i mógłby jeszcze spokojnie zrobic z 10 a tankują gdzie popadnie

10

Odp: Cena gazu

Niestety w tym kraju norma odnośnie czystości paliwa LPG nie jest przestrzegana. Nie mówiąc już o tym że gaz letni i zimowy jest tylko i wyłącznie teorią

11

Odp: Cena gazu

Zmieniają, zmieniają...

12

Odp: Cena gazu

może i tak ale są różnice w cenie propanu i butanu (a butan jest tańszy) więc każdy chyba chcę zarobić.

13

Odp: Cena gazu

Pewnie, że chcą, tylko zeby jakość byla dobra, bo jak narazie jest slabo.