1

Temat: Ubezpieczenie OC

Wiadomo, nie jest to teraz tania rzecz. Dlatego szukam najlepszych ofert. Macie swoje sprawdzone pozycje? Warto korzystać z kalkulatorów, np. tu https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko … i/olsztyn/ (link usunięty) ?

2

Odp: Ubezpieczenie OC

Wydaje mi się, że tak. Sam korzystałem z tego tutaj https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-ko … alowawola/ (link usunięty)     . Również polecam gorąco takie rozwiązanie.

Ale czas już taki jest - gna do przodu, kiedy chciałoby się go zatrzymać, i pełznie jak ślimak, gdy człowiek z trudem coś znosi.

3

Odp: Ubezpieczenie OC

A co myślicie na temat porównywarek. Czy jest to opłacalne? W necie czytam same dobre opinie na temat tego https://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html (link usunięty) . Nie wiem czy skorzystać, pomóżcie ....

Z cierpienia człowiek też może wyjść o coś bogatszy

4 (edytowany przez levi 29.07.2019 10:15:13)

Odp: Ubezpieczenie OC

Podobno towarzystwa ubezpieczeniowe znowu są na małej wojnie cenowej. Ceny więc nie rosną a wręcz spadają. Dobry agent, dobry broker potrafi załatwić OC na naprawdę korzystnych warunkach.

Dobrze do tego celu nadają się porównywarki ubezpieczeniowe takie jak Superpolisa -> https://superpolisa.pl/ (link usunięty)

5 (edytowany przez santigo 27.07.2019 18:09:18)

Odp: Ubezpieczenie OC

Jakoś ne zauważyłem żeby cen spadały bo każdego roku płacę więcej. Kiedy to się zatrzyma tego nie wie nikt. Kierowco płacz i płać. Boli, ale może boleć mniej. Wystarczy skorzystać z https://ranking-oc-ac.pl/ (link usunięty) i wybrać najlepsze oc. Pożądane byłoby sprawdzić co daje za tą kasę ubezpieczyciel.